На Львівщині жінка прикрасила балкон оригінальним орнаментом із пластикових кришечок. Про це повідомила газета "Новини Прибужжя" у номері за 17 травня, інформує "
77-річна мешканка Червонограда Лариса Троцюк прикрасила свій балкон на четвертому поверсі у будинку на вулиці Тарнавського в оригінальний орнамент із пластикових кришечок. У центрі – тризуб і напис “Слава Україні”.
Конструкція майстрині міцна й надійна: не боїться ані вітру, ні дощу, ні снігу. Матеріал – звичайнісінькі пластикові кришечки. Донька Ольга привозила із Херсонської області, де мешкає, їх коробками. Сприяла приятелька, а згодом – усі знайомі, друзі, коли дізнались, скільки потрібно для оздоблення балкона. Зібрали всі кольори, які тільки є. Канву жінка робила із дроту, а впоперек давала дратву, ту, що чоботарі використовують.
"Кожну кришечку перед “наживленням” ретельно відмивала від усіляких написів, найліпше підійшов ацетон. Дзюравила чотири дірки, щоби прошивати і кріпити на усі боки. У цьому син Анатолій допомагав. Опісля частинами із підготовлених кришечок підбирала орнамент і кріпила його міцно до перил балкона”, – ділиться своєю технологією майстриня.
Свого часу жінка працювала електромонтером підстанції на 6 тисяч вольт на шахті “Відродження”, тепер – на заслуженому відпочинку.
На Львовщине женщина украсила балкон оригинальным орнаментом из пластиковых крышечек. Об этом сообщила газета "Новости Прибужжя" в номере за 17 мая, информирует "
77-летняя жительница Червонограда Лариса Троцюк украсила свой балкон на четвертом этаже в доме на улице Тарнавского в оригинальный орнамент из пластиковых крышечек. В центре - трезубец и надпись "Слава Украине".
Конструкция мастера прочная и надежная: не боится ни ветра, ни дождя, ни снега. Материал - обычные пластиковые крышечки. Дочь Ольга привозила из Херсонской области, где проживает их коробками. Способствовала приятельница, а впоследствии - все знакомые, друзья, когда узнали, сколько нужно для отделки балкона. Собрали все цвета, которые только есть. Канву женщина делала из проволоки, а поперек давала дратву, то, что сапожники используют.
"Каждую крышечку перед" наживлением "тщательно отмывала от всевозможных надписей, лучше подошел ацетон. Дзюравила четыре дырки, чтобы прошивать и крепить на все стороны. В этом сын Анатолий помогал. После частями с подготовленных крышечек подбирала орнамент и крепила его крепко к перилам балкона" , - делится своей технологии мастер.
В свое время женщина работала электромонтером подстанции на 6000 вольт на шахте "Возрождение", теперь - на заслуженном отдыхе.