Для ДП "Львіввугілля" стратегічним завданням на цей рік є будівництво збагачувальної міні-фабрики на шахті "Червоноградській". Про це сказав т.в.о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Олег Акімов під час конфенції трудового колективу держпідприємництва, повідомляє "
Серед стратегічних завдань на цей рік Олег Акімов також виділив: запуск чотирьох лав; отримання й освоєння кредитних коштів під держгарантії у сумі 340 млн грн. на обладнання лав на шахтах "Відродження" та "Степова".
“Навіть працюючи у складних гірничо-геологічних умовах, без капітальних вкладень у розвиток виробництва з боку держави, гірники показують гарний виробничий результат. Проте розриви у виробничому ланцюжку, пов’язані з виходом зі складу "Львіввугілля" збагачувальної фабрики, й нині негативно відображаються на фінансово-економічній діяльності”, – наголосив у своїй доповіді т.о.в гнерального директора Олег Акімов.
Найгостріші проблеми сьогодення: відвантаження товарної продукції не на ближні Добротвірську та Бурштинську ТЕС, а за 600 км на Трипільську ТЕС, що, у свою чергу, створює дефіцит вагонів під завантаження. А шахта "Зарічна", що вже третій рік не дає вугілля, й надалі є фінансовим тягарем у складі держпідприємства, а не передана, як належить, на реструктуризацію.
Варто нагадати, що на шахтних складах Львіввугілля накопичилося понад 70 тисяч тонн, в грошовому еквіваленті це приблизно 64 млн грн., оскільки ПАТ "Львівська вугільна компанія" не вивантажує і не переробляє рядове вугілля з шахт державного підприємства Львіввугіля.
Для ГП "Львовуголь" стратегической задачей на этот год является строительство обогатительной мини-фабрики на шахте "Червоноградской". Об этом сказал и.о. генерального директора ГП «Львовуголь» Олег Акимов во время конфенция трудового коллектива госпредпринимательства, сообщает "
Среди стратегических задач на этот год Олег Акимов также выделил: запуск четырех рядов; получения и освоения кредитных средств под госгарантии на сумму 340 млн грн. на оборудование лав на шахтах "Возрождение" и "Степная".
"Даже работая в сложных горно-геологических условиях, без капитальных вложений в развитие производства со стороны государства, горняки показывают хороший производственный результат. Однако разрывы в производственной цепочке, связанные с выходом из состава "Львовуголь" обогатительной фабрики, и сейчас негативно отражаются на финансово-экономической деятельности ", - отметил в своем докладе т.о.в гнерального директора Олег Акимов.
Острые проблемы современности: отгрузка товарной продукции не на ближние долга и Бурштынскую ТЭС, а в 600 км к Трипольской ТЭС, что, в свою очередь, создает дефицит вагонов под погрузку. А шахта "Заречная", уже третий год не дает угля, и сейчас является финансовым бременем в составе госпредприятия, а не передана, как положено, на реструктуризацию.
Стоит напомнить, что на шахтных складах Львовуголь скопилось более 70000 тонн, в денежном эквиваленте это примерно 64 млн грн., Поскольку ПАО "Львовская угольная компания» не выгружает и не перерабатывает рядовой уголь с шахт государственного предприятия Львиввугиля.