померить давление, адреса, акцияУ Львові стартували щорічні Дні профілактики і раннього виявлення артеріальної гіпертензії. Першими перевірили стан здоров'я спортсмени збірної України з карате та міський голова Львова Андрій Садовий. Про це повідомляє Zahid.Net.

За словами мера, пункти, де можна буде перевірити свій тиск, є у всіх поліклиниках та лікарнях міста.

“Можна прийти і просто поміряти свій тиск. Безкоштовно. Щодо мене, то свій тиск я відчуваю. Останнім роком дуже активно. Особливо той зовнішній тиск! Якщо говорити про внутрішній тиск, то в мене він завжди в нормі”, – розповів міський голова Львова.

Також до п’ятниці, 19 травня, на відкритих локаціях – на пл. Ринок, проспектах Шевченка, Свободи, Чорновола, Червоної Калини та вулицях Широкій, Університетській, Бандери та Пасічній – прийматимуть охочих у пунктах-наметах.

Торік за час акції обстежили понад 97 тис. львів’ян. Серед них у понад 3,5 тис. обстежених уперше виявили артеріальну гіпертензію. Усіх їх взяли на облік та призначили лікування. А за всі десять років перевірили понад 1 млн мешканців Львова.


Во Львове стартовали ежегодные Дни профилактики и раннего выявления артериальной гипертензии. Первыми проверили состояние здоровья спортсмены сборной Украины по каратэ и городской голова Львова Андрей Садовой. Об этом сообщает Zahid.Net.

По словам мэра, пункты, где можно будет проверить свое давление, открыты во всех поликлиниках и больницах города.

"Можно прийти и просто померить свое давление. Бесплатно. Что касается меня, то свое давление я чувствую. Последний год очень активно. Особенно внешнее давление! Если говорить о внутреннем давлении, то у меня оно всегда в норме", - рассказал мэр Львова.

Также до пятницы, 19 мая, на открытых локациях - на пл. Рынок, проспектах Шевченко, Свободы, Черновола, Красной Калины и улицах Широкой, Университетской, Бандеры и Пасечной – будут принимать желающих в пунктах-палатках.

В прошлом году за время акции обследовали более 97 тыс. львовян. Среди них более чем у 3,5 тыс. впервые обнаружили артериальную гипертензию. Всех их взяли на учет и назначили лечение. А за десять лет проверили более 1 млн жителей Львова.