Карпатські чаї від проекту "Збереження карпатських пралісів" поїхали в зону АТО. Ці чаї виготовлені з екологічно чистої сировини, яка зібрана на території НПП "Сколівські Бескиди", який є учасником даного проекту. Про це повідомляється на офіційному сайті НПП "
Від проекту "Збереження карпатских пралісів" було передано карпатські чаї для воїнів 14 ОМБР третього батальону. Військовий капелан Ульмар Михайло, який знає про АТО не з розповідей, а особисто там був, подякував за надану допомогу і пообіцяв обов'язково передати воїнам. Всього було передано 10 видів чаїв понад 50 пачок.
"Надіємось, що наші чаї зможуть зігріти воїнів у холодну зиму та надати їм міцного здоров'я", - говорять у НПП "Сколівські Бескиди".
Довідка SQ. Проект "Збереження карпатських пралісів" впроваджує Українське товариство охорони птахів у партнерстві та за фінансової підтримки Франкфуртського зоологічного товариства (Німеччина). До проекту залучено дев’ять національних природних парків, розташованих у зоні зростання пралісів і старовікових лісів: Карпатський, Верховинський, Черемоський, Вижницький, Сколівські Бескиди, Гуцульщина, Синевір, Ужанський та "Зачарований край".
Карпатские чаи от проекта "Сохранение карпатских лесов" поехали в зону АТО. Эти чаи изготовлены из экологически чистого сырья, собранного на территории НПП "Сколевские Бескиды", который является участником данного проекта. Об этом сообщается на официальном сайте НПП "
От проекта "Сохранение Карпатских лесов" было передано карпатские чаи для воинов 14 ОМБР третьего батальона. Военный капеллан Ульмар Михаил, знающий об АТО по рассказам, а лично там бывавший, поблагодарил за оказанную помощь и пообещал обязательно передать воинам. Всего было передано более 50 пачек 10 видов чая.
"Надеемся, что наши чаи смогут согреть воинов в холодную зиму и обеспечить им крепкое здоровье", - говорят в НПП «Святые Бескиды».
Справка SQ. Проект "Сохранение карпатских лесов" внедряет Украинское общество охраны птиц в партнерстве и при финансовой поддержке Франкфуртского зоологического общества (Германия). К проекту привлечены девять национальных парков, расположенных в зоне роста лесов и старовозрастных лесов: Карпатский, Верховенский, Черемошский, Вижницкий, Святые Бескиды, Гуцульщина, Синевир, Ужанский и "Зачарованный край".