Секрети написання успішних грантових проектів дізналися представники об'єднаних територіальних громад Львівщини у рамках проекту "U-LEAD з Європою". Про це
15 серпня департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА спільно з проектом "U-LEAD з Європою" провів тренінг для представників ОТГ Львівщини із написання заявок на конкурс грантів.
"Енергозбереження та енергоефективність є одними з ключових напрямків у стратегії розвитку Львівщини до 2020 року. І ми розуміємо, що це шанс для ОТГ, які, маючи фінансовий ресурс, можуть дозволити собі його збільшити. По-перше – шляхом зменшення витрат на енергоносії організаційними методами, по-друге – шляхом отримання ресурсу від фінансових донорів різних європейських інституцій", - зазначив директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА Михайло Мельник.
В межах тренінгу представники ОТГ дізнались, як підготувати і які є критерії оцінювання заявок, заходи, які можна реалізувати за рахунок гранту, а також ознайомились із можливостями проекту "U-LEAD з Європою" та досвідом впровадження системи енергетичного менеджменту на Львівщині за сприяння департаменту ПЕК та енергозбереження Львівської ОДА.
Ця публікація була підготовлена в рамках проекту "Просування реформ в регіони" за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid). Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ІА "Status Quo" і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу.
Секреты написания успешных грантовых проектов узнали представители объединенных территориальных грмад Львовщины в рамках проекта "U-LEAD с Европой". Об этом
15 августа департамент топливно-энергетического комплекса и энергосбережения Львовской ОГА совместно с проектом "U-LEAD с Европой" провел тренинг для представителей ОТГ Львовщины по написанию заявок на конкурс грантов.
"Энергосбережение и энергоэффективность являются одними из ключевых направлений в стратегии развития Львовщины до 2020 года. И мы понимаем, что это шанс для ОТГ, которые, имея финансовый ресурс, могут позволить себе его увеличить. Во-первых - путем уменьшения затрат на энергоносители организационными методами, во-вторых - путем получения ресурса от финансовых доноров различных европейских институтов", - отметил директор департамента топливно-энергетического комплекса и энергосбережения Львовской ОГА Михаил Мельник.
В рамках тренинга представители ОТГ узнали, как подготовить и каковы критерии оценки заявок, меры, которые можно реализовать за счет гранта, а также ознакомились с возможностями проекта "U-LEAD с Европой" и опытом внедрения системы энергетического менеджмента на Львовщине при содействии департамента ТЭК и энергосбережения Львовской ОГА.
Эта публикация была подготовлена в рамках проекта "Продвижение реформ в регионы" при содействии Европейского Союза. (http://ec.europa.eu/europeaid). Содержание этой публикации является исключительной ответственностью ИА "Status Quo" и никоим образом не отражает точку зрения Европейского Союза.