Комісія виявила порушення на кількох шахтах "Львіввугілля". Зокрема керівництво шахти “Степова“ не мало дозволу на проведення небезпечних робіт. Про це повідомляє
Члени урядової комісії, яка займається пошуком причин аварії на шахті “Степова“, перевірили відповідальність керівника дільниці, керівника шахти, керівника ДП “Львіввугілля“, а також контролюючих органів, які повинні були забезпечити безпеку роботи шахти. Про це повідомив віце-прем’єр-міністр — міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.
За його інформацією, комісія займається питанням наявності небезпечного і неякісного обладнання, коли і хто ухвалив рішення щодо його закупівлі (якщо воно справді було в шахті); чому на місці аварії було встановлено обладнання для провітрювання продуктивністю 120 кубометрів на годину за необхідної потужності 450 кубометрів, і хто давав погодження на таку схему; чому не спрацювала система УТАС, яка мала оповістити й сприяти евакуації людей з шахти під час проведення ремонтних робіт.
Геннадій Зубко наголосив, що на момент вибуху на шахті не існувало дозволу на проведення небезпечних робіт.
“Держпраці спільно з регіональним відділенням проводить розслідування щодо приписів, які було надано шахті “Степова“ в 2016—2017 роках, як їх було виконано або не виконано, і чому на 1 лютого 2017 року такого дозволу на шахті не існувало“, — додав урядовець.
Розслідування також виявило, що ще кілька шахт, які входять до ДП «Львіввугілля», не мають на сьогодні відповідних дозволів.
Комиссия выявила нарушения на нескольких шахтах "Львовуголь". В частности руководство шахты "Степная" не имело разрешения на проведение опасных работ. Об этом сообщает
Члены правительственной комиссии, которая занимается поиском причин аварии на шахте "Степная", проверили ответственность руководителя участка, руководителя шахты, руководителя ГП "Львовуголь", а также контролирующих органов, которые должны были обеспечить безопасность работы шахты. Об этом сообщил вице-премьер-министр - министр регионального развития, строительства и ЖКХ Геннадий Зубко.
По его информации, комиссия занимается вопросом наличия опасного и некачественного оборудования, когда и кто принял решение о его закупке (если оно действительно было в шахте) почему на месте аварии было установлено оборудование для проветривания производительностью 120 кубометров в час при необходимой мощности 450 кубометров, и кто давал согласие на такую схему; почему не сработала система УТАС, которая должна оповестить и способствовать эвакуации людей из шахты во время проведения ремонтных работ.
Геннадий Зубко отметил, что на момент взрыва на шахте не было разрешения на проведение опасных работ.
"Гоструда совместно с региональным отделением проводит расследование предписаний, которые были предоставлены шахте "Степная" в 2016-2017 годах, как они были выполнены или не выполнены, и почему на 1 февраля 2017 года такого разрешения на шахте не было", - добавил чиновник .
Расследование также показало, что еще несколько шахт, входящих в ГП «Львовуголь», не имеют на сегодняшний день соответствующих разрешений.