STATUS QUO

У будинку на вул. Саксаганського, 11 замінили дерев’яні вітрини на пластикові і пошкодили фасад: у мерії готують звернення в поліцію

За інформацією управління охорони історичного середовища ЛМР, нещодавно власники чи орендарі приміщень на першому поверсі будинку на вул. Саксаганського, 11 провели роботи із заміни дерев’яних вітрин на пластикові, а також пошкодили фасад будівлі. Управління готує звернення у правоохоронні органи, позаяк будинок є пам’яткою архітектури, а фасад повністю відреставрували за кошти міського бюджету.

 

«Будинок на вул. Саксаганського, 11 є окрасою нашого міста. Впродовж 2018-2019 року за кошти міського бюджету ми провели роботи з реставрації даху і фасаду будівлі. Однак позавчора всі дерев’яні вітрини на першому поверсі цього будинку замінили на пластик. Також понищили фасад.

Зараз управління охорони історичного середовища готує звернення у всі правоохоронні органи з цього приводу. Дерев’яні вікна треба відновити і відновити фасад», - розповів Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова.