Критична ситуація складається на майданчиках, які знаходяться на території навчальних закладах. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.
Сьогодні, 14 березня, відбулось засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС, де прийнято рішення повторно звернутись у всі державні інстанції щодо врегулювання ситуації з вивезенням та захороненням ТПВ м. Львова. Зокрема, комісія рекомендувала скерувати повторні звернення прем’єр-міністру України, голові Львівської облдержадміністрації, Міністерству охорони здоров’я України і Держспоживслужби.
Як зазначив директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Сергій Бабак, станом на ранок у місті не вивезено 25% майданчиків.
"Достатньо критична ситуація складається на майданчиках, які знаходяться на території навчальних закладах. Це є школи, садочки, заклади охорони здоров'я. Не вивезення сміття також становить загрозу здоров’ю і мешканцям, і дітям", - додала директор департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Галина Слічна.
"За умови, що сміття не буде регулярно вивозитися, при підвищенні температури, зокрема, більше 8 градусів – є ризик поширення кишкових інфекцій", - зазначив начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб.
"На жаль, в нас в країні є багато штучно створених проблем, які роблять, щоб сварити людей і створювати внутрішні конфлікти. Одною з таких проблем є питання вивезення ТПВ зі Львова. В державі, починаючи від керівництва держави, всі знають, що більше 9 місяців не працює полігон, який був базовий для міста Львова і чотирьох районів області. Агломерація, яка налічує більше 1 млн людей, щодня продукує відходи, фізично не має куди їх вивозити. Замість того, щоб прийняти рішення, і на тих полігонах, які є в Україні, по одній машині приймати сміття, роблять все навпаки – штучно перекривають, зупиняють. Мені здається, це є просто помста за тверду позицію міста Львова", - заявив міський голова Львова Андрій Садовий.
Критическая ситуация складывается на площадках, которые находятся на территории учебных заведениях. Об этом сообщила пресс-служба Львовского городского совета.
Сегодня, 14 марта, состоялось заседание городской комиссии по вопросам ТЭБ и ЧС, где принято решение повторно обратиться во все государственные инстанции по урегулированию ситуации с вывозом и захоронением ТБО г. Львова. В частности, комиссия рекомендовала направить повторные обращения премьер-министру Украины, председателю Львовской облгосадминистрации, Министерству здравоохранения Украины и Держспоживслужбы.
Как отметил директор департамента жилищного хозяйства и инфраструктуры горсовета Сергей Бабак, по состоянию на утро в городе не вывезено 25% площадок.
"Достаточно критическая ситуация складывается на площадках, которые находятся на территории учебных заведениях. Это школы, садики, учреждения здравоохранения. Невывоз мусора также представляет угрозу здоровью и жителям, и детям", - добавила директор департамента гуманитарной политики Львовского городского совета Галина Сличная.
"При условии, что мусор не будет регулярно вывозиться, при повышении температуры, в частности, более 8 градусов - есть риск распространения кишечных инфекций", - отметил начальник управления здравоохранения Львовского городского совета Владимир Зуб.
"К сожалению, у нас в стране есть много искусственно созданных проблем, которые делают, чтобы ругать людей и создавать внутренние конфликты. Одной из таких проблем является вопрос вывоза ТБО из Львова. В государстве, начиная от руководства государства, все знают, что более 9 месяцев не работает полигон, который был базовый для города Львова и четырех районов области. Агломерация, которая насчитывает более 1 млн человек ежедневно производит отходы, физически некуда их вывозить. Вместо того, чтобы принять решение, и на тех полигонах, которые являются в Украине, по одной машине принимать мусор, делают все наоборот - искусственно перекрывают, останавливают. Мне кажется, это просто месть за твердую позицию города Львова", - заявил городской председатель Львова Андрей Садовой.