На Львівщині поховали племінника Степана Бандери - Тараса Бандеру.

Свій останній спочинок нащадок борця за національну ідею знайшов в місті Бориславі, почесним громадянином якого він був.

Дванадцятирічним хлопчиком Тарас в 1941 році разом з матір'ю був виселений до Сибіру, ​​після чого пережив чимало переслідувань з боку тоталітарного режиму, проте отримав вищу освіту. Навчався на військовому факультеті при Ленінградському інституті фізичної культури ім. Лесгафта.

Працював в Бориславі інженером на підприємстві "Хлорпроект", став майстром спорту СРСР зі стрільби з лука, створив в Бориславі школу лучників, яка славилася на весь СРСР. Виховав 19 майстрів спорту, троє з них - майстри міжнародного класу.

У 2009 році Тарасу Бандері - активному громадському діячеві - його рідне місто присвоїло титул Почесного громадянина Борислава.
Поховали племінника Степана Бандери поруч з матір'ю на міському кладовищі, - повідомляє
Укринформ.


На Львовщине похоронили племянника Степана Бандеры - Тараса Бандеру.

Свой последний покой потомок борца за национальную идею нашел в городе Бориславе, почетным гражданином которого он был.

Двенадцатилетним мальчиком Тарас в 1941 году вместе с матерью был выселен в Сибирь, после чего пережил немало преследований со стороны тоталитарного режима, однако получил высшее образование. Учился на военном факультете при Ленинградском институте физической культуры им. Лесгафта.

Работал в Бориславе инженером на предприятии "Хлорпроект", стал мастером спорта СССР по стрельбе из лука, создал в Бориславе школу лучников, которая славилась на весь СССР. Воспитал 19 мастеров спорта, трое из них - мастера международного класса.

В 2009 году Тарасу Бандере - активному общественному деятелю - его родной город присвоил титул Почетного гражданина Борислава.

Похоронили племянника Степана Бандеры рядом с матерью на городском кладбище, - сообщает Укринформ.