11 грудня платформа онлайн-телебачення Київстар ТБ святкує два роки з моменту запуску. У 2021 році кількість абонентів, що користуються послугою, збільшилась майже удвічі, в порівнянні з 2020 роком. Цьому сприяло збільшення обсягів відео бібліотеки,  ексклюзивні та допрем’єрні покази, збільшення дитячого контенту.

Одним з головних досягнень платформи цього року стало те, що  Київстар ТБ тепер доступний абонентам будь-якого оператора чи інтернет-провайдера. Разом зі стрімким зростанням контенту на платформі, зручності користування та доступності послуги, платформа змогла збільшити абонентську базу вдвічі, – прокоментувала Тетяна Лукинюк, директорка з розвитку бізнесу на масовому ринку компанії Київстар.

За рік, що минає, загальна кількість контенту на платформі збільшилася з 10 до 20 тис. одиниць. Найпопулярнішими жанрами є екшн, комедія та драма. Користувачі Київстар ТБ знайдуть на платформі відомі зарубіжні серіали від світових студій FOX та Showtime, вітчизняні і зарубіжні фільми, кінопрем’єри та кінокласику.

інфографіка.jpg

З понад 300 телеканалів, що пропонує Київстар ТБ, основну перевагу глядачі платформи надають національним, а серед тематичних каналів найкраще дивляться кіно, дитячий та пізнавальний контент. Більшість ТБ-каналів на платформі за замовчуванням транслюються у HD-якості. Додатково глядачі платформи мають можливість дивитися власні канали Київстар ТБ, які транслюють контент із відеобібліотеки без перерви на рекламу. Серед 50 різножанрових каналів можна знайти кіно, серіали, мультфільми, а також релакс-канали та спеціальний канал до свят "КС ТБ | Новорічний 2022". Завдяки урізноманітненню відео контенту, абоненти стали проводити більше часту на платформі Київстар ТБ. Зокрема, тривалість перегляду фільмів та серіалів у 2021 році збільшилась, у середньому, на 36%.А, загалом, кожен користувач  ТВ платформи,в середньому, переглядає відео контент близько 80 годин на місяць.

Павло Рибак, керівник Київстар ТБ, зазначає:

Ми постійно поповнюємо бібліотеку різножанровим контентом, як зарубіжним, так і вітчизняного виробництва, тому запрошуємо глядачів приєднатися до нашого марафону ексклюзивних прем’єр. Раді, що глядачі мають змогу обрати для себе інформаційні, розважальні, пізнавальні або спортивні продукти. Прагнемо й надалі підтримувати українських виробників та транслювати локальний контент, а також пропонувати підписникам ще більше ексклюзивів і допрем’єрних показів, цінуючи їхній вибір на користь Київстар ТБ.

Цьогорічна платформі Київстар ТБ вийшло сім ексклюзивів від українських продакшенів, серед яких "Кріпосна", "Скажене весілля-3", "Слов’яни", "Голос країни. Перезавантаження", "Ліпсінкбатл", "Світ навиворіт" й "Одруження наосліп". Крім цього,глядачі мали змогу першими переглянути серіали "Джек & Лондон", "Ангели-2", "Моя улюблена Страшко", "Ментівські війни. Харків-3" та "Опер за викликом-5" до їхньої телевізійної прем'єри.

У жовтні цього року на Київстар ТБ з'явився окремий розділ з аудіоказками українською мовою, який нараховує понад 350 народних й авторських творів, а також понад 1500 мультфільмів і мультсеріалів, найпопулярнішими з яких є "Смурфики", "Губка Боб Квадратні Штани", "Шрек", "Мадагаскар" та "Щенячий патруль".

Також, однією з переваг платформи є можливість переглядати контент із п’яти різних девайсів. Що цікаво, 50% абонентів користуються послугою Київстар ТБ з мобільних телефонів. На думку спеціалістів компанії, цьому сприяє збільшення території доступу до швидкісного мобільного інтернету, що дало абонентам можливість дивитись улюблені фільми та серіали у будь якому місці, де є покриття 4G мережі. 30% абонентів переглядають відео контент з домашнього телевізору. Решта – користуються ТВ-приставками і ноутбуками.