рыба, гибнет, водоемЕкологи розповіли, чому загинула риба на вулиці Кульпарківській та у Лисиничах. Про це повідомляє Tvoemisto.tv.

У потічку в Лисиничах, що поблизу Львова, почала гинути риба. Як пояснив заступник начальника відділу екологічного контролю водних ресурсів і атмосферного повітря Львівської облдержадміністрації Сергій Швайка, рибі не вистачає кисню після зменшення води у потічку. Проте він не відкидає і версії забруднення води.

“Коли ми приїхали на місце, не вся риба була мертвою, проте помітно, що їй не вистачає повітря. У потічку поменшало води, тому в риби зменшився простір. Втім, ми взяли усі необхідні аналізи води, тому через 10 днів знатимемо стан води у потічку, рівень її забруднення”, – сказав він.

Схожа подія сталася і в озері на вулиці Кульпарківська, 139. Як розповів заступник голови Франківської райдержадміністрації Орест Тимчишин, таке відбувається кожного року, а щодо утилізації мертвої риби вже є домовленість із ЛКП ”Лев”.

”Водойма є декоративно-рекреаційною, тому немає ніяких вимог щодо риби. Оскільки зимою воду вкривала крига, через нестачу кисню деяка слабка риба загинула, а коли крига розтанула – спливла на поверхню. Таке відбувається кожного року”, – додав Орест Тимчишин.

Очевидці повідомляють, що замор стався і в озері на території Українського католицького університету на вулиці Хуторівці, 35а. Загинуло кілька десятків товстолобів і коропів, заселених в озеро чотири роки тому.


Экологи рассказали, почему погибла рыба на улице Кульпарковской и в Лисиничах. Об этом сообщает Tvoemisto.tv.

В ручье в Лисиничах, что вблизи Львова, начала гибнуть рыба. Как пояснил заместитель начальника отдела экологического контроля водных ресурсов и атмосферного воздуха Львовской облгосадминистрации Сергей Шило, рыбе не хватает кислорода после уменьшения воды в ручье. Однако он не исключает и версии загрязнения воды.

"Когда мы приехали на место, не вся рыба была мертвой, однако заметно, что ей не хватает воздуха. В ручье меньше воды, поэтому у рыбы уменьшился пространство. Впрочем, мы взяли все необходимые анализы воды, поэтому через 10 дней знать состояние воды в ручье, уровень ее загрязнения", - сказал он.

Похожая ситуація произошла и в озере на улице Кульпарковская, 139. Как рассказал заместитель председателя Франковской райгосадминистрации Орест Тимчишин, подобное происходит каждый год, а по утилизации мертвой рыбы уже есть договоренность с ЛКП "Лев".

"Водоем является декоративно-рекреационным, поэтому нет никаких требований по рыбе. Поскольку зимой воду покрывал лед, из-за недостатка кислорода некоторые слабые особи погибли, а когда лед растаял - всплыли на поверхность. Такое происходит каждый год", - добавил Орест Тимчишин.

Очевидцы сообщают, что замор произошел и в озере на территории Украинского католического университета на улице Хуторивци, 35а. Погибло несколько десятков толстолобика и карпов, заселенных в озеро четыре года назад.