завод, кофе, суд

У Львові засуджено організатора міні-заводу з виготовлення фальсифікованої кави. Підроблений напій реалізовувався на ринках та у невеличких торгових закладах. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Працівники Управління захисту економіки у Львівській області спільно зі слідчими поліції Львівщини та за процесуального керівництва обласної прокуратури викрили та припинили виготовлення та продаж фальсифікованої кави. Правоохоронці встановили особу організатора підпільного виробництва,  місце розташування міні-заводу та канали збуту підробки.

Як з’ясувалося, 45-річний львів'янин облаштував "підприємство" у власному домогосподарстві на другому поверсі будинку, куди можна було потрапити лише за допомогою ліфту. Потужність міні-заводу сягала близько 1000 пачок кави на добу. Збут проводився через підставних осіб та спеціальний "офіс продажів", який облаштував зловмисник. Підроблена кава реалізовувалась переважно на ринках та у невеликих крамничках. Крім того, робота з клієнтами проводилась через мережу Інтернет.

Під час санкціонованих обшуків поліцейські вилучили обладнання для виробництва та пакування кави, понад 19 000 упаковок готової до реалізації продукції, майже 100 кілограмів сировини, паперову тару, а також 17 000 гривень, виручених від незаконної діяльності. Власники торговельного знаку підтвердили заподіяння їм значних збитків внаслідок реалізації фальсифікованої кави.

Залізничний районний суд міста Львова визнав винним організатора незаконного виробництва за ч.1 ст.229 (незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару). Йому призначене покарання у вигляді штрафу в розмірі 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 25500 гривень.

Підроблену продукцію та матеріали, які використовувалися для її виготовлення, знищено, а обладнання, задіяне у виробництві, вилучне у дохід держави.


Во Львове осужден организатора мини-завода по изготовлению фальсифицированного кофе. Поддельный напиток реализовывался на рынках и в небольших торговых точках. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

Работники Управления защиты экономики во Львовской области совместно со следователями полиции Львовщины и под процессуальным руководством областной прокуратуры разоблачили и прекратили изготовление и продажа фальсифицированного кофе. Правоохранители установили личность организатора подпольного производства, местоположение мини-завода и каналы сбыта подделки.

Как выяснилось, 45-летний львовянин устроил "предприятие" в собственном домохозяйстве на втором этаже дома, куда можно было попасть только с помощью лифта. Мощность мини-завода достигала около 1000 пачек кофе в сутки. Сбыт производился через подставных лиц и специальный "офис продаж", который устроил злоумышленник. Поддельный кофе реализовывалася преимущественно на рынках и в небольших магазинчиках. Кроме того, работа с клиентами проводилась через Интернет.

Во время санкционированных обысков полицейские изъяли оборудование для производства и упаковки кофе, более 19 000 упаковок готовой к реализации продукции, почти 100 килограммов сырья, бумажную тару, а также 17 000 гривен, вырученных от незаконной деятельности. Владельцы торгового знака подтвердили причинение им значительный ущерб в результате реализации фальсифицированного кофе.

Железнодорожный районный суд Львова признал виновным организатора незаконного производства по ч.1 ст.229 (незаконное использование знака для товаров и услуг, фирменного наименования, квалифицированного указания происхождения товара). Ему назначено наказание в виде штрафа в размере 1500 необлагаемых минимумов доходов граждан, что составляет 25500 гривен.

Поддельную продукцию и материалы, которые использовались для ее изготовления, уничтожено, а оборудование, задействованное в производстве, вилучне в доход государства.