реставрация, Шевченковский гай, церковьТорік в Шевченківському гаю відреставрували 8 об’єктів, цього року планують не менше. Про це повідомив директор Музею Роман Назаровець, інформує прес-служба Львівської міської ради.

Львів береже традиції та сакральні споруди. В Музеї народної архітектури та побуду імені Климентія Шептицького тривають активні реставраційні роботи. Торік вдалось відновити 8 об’єктів, цього року планують не менше — вже відреставрували 3 об’єкти.

"Торік ми відреставрували 8 об’єктів. Цього року три малі об’єкти ми вже зробили, на трьох роботи тривають. Плануємо загалом відреставрувати 8 об’єктів, але все залежить від фінансування", — розповів Роман Назаровець, директор Музею народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького.

Зокрема, церква зі с. Стоянів буде відреставрована за кошти бюджету розвитку міста.

Нагадаємо, протягом 2018 року у Музеї народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького було відреставровано 8 об’єктів:

  • за кошти бюджету розвитку міста завершено реставрацію великого об’єкта — хати зі с. Бережниця, а також розпочато реставрацію церкви зі с. Стоянів.
  • решту менших об’єктів відновлено за кошти Музею: перекрито соломою дах шпихліра зі с. Зарічево, відповідно до сучасних стандартів оновлено експозицію "Козацького човна" тощо.

Музей працює над залученням грантових коштів для свого розвитку, зокрема у 2018 році був реалізований інклюзивний проект за підтримки Українського культурного фонду "Музей на дотик", за результатами якого заплановано розвивати простір, доступний для людей з особливими потребами, а вже цього року подано новий проект до УКФ з метою налагодження співпраці з європейськими музеями.

Довідка SQ. За 2018 рік Музей заробив 5 800 839 грн. Торік Музей відвідало 184 тис осіб. Порівняно з 2013 роком відвідуваність зросла на 90%.


В прошлом году в Шевченковском гае отреставрировали 8 объектов, в этом году планируют не меньше. Об этом сообщил директор Музея Роман Назаровець, информирует пресс-служба Львовского городского совета.

Львов хранит традиции и сакральные сооружения. В Музее народной архитектуры и побуду имени Климентий Шептицкий идут активные реставрационные работы. В прошлом году удалось восстановить 8 объектов, в этом году планируют не менее - уже отреставрировали 3 объекта.

"В прошлом году мы отреставрировали 8 объектов. В этом году три малых объекта мы уже сделали, на трех работы продолжаются. Планируем в целом отреставрировать 8 объектов, но все зависит от финансирования", - рассказал Роман Назаровець, директор Музея народной архитектуры и быта имени Климентий Шептицкий.

В частности, церковь из с. Стоянов будет отреставрирована за счет бюджета развития города.

Напомним, в течение 2018 года в Музее народной архитектуры и быта во Львове имени Климентия Шептицкого было отреставрировано 8 объектов:

  • за средства бюджета развития города завершена реставрация большого объекта - дома из с. Бережниця, а также начата реставрация церкви из с. Стоянов.
  • остальные меньших объектов восстановлено на средства Музея: перекрыты соломой крышу шпихлира со с. Заричево, в соответствии с современными стандартами обновлена ​​экспозиция "Казачьего лодки" и другие.

Музей работает над привлечением грантовых средств для своего развития, в частности в 2018 году был реализован инклюзивный проект при поддержке Украинского культурного фонда "Музей на ощупь", по результатам которого запланировано развивать пространство, доступное для людей с особыми потребностями, а уже в этом году подано новый проект к УКФ с целью налаживания сотрудничества с европейскими музеями.

Справка SQ. По 2018 Музей заработал 5800839 грн. В прошлом году Музей посетило 184 тысяч человек. По сравнению с 2013 годом посещаемость выросла на 90%.