железная дорога, перекрытие, путиЛьвівська залізниця звернулася до правоохоронців із вимогою вжити невідкладних заходів для запобігання незаконному втручанню сторонніх осіб у роботу магістралі, гарантування стабільного руху поїздів та безпеки пасажирів. Про це повідомляє прес-служба Львівської залізниці. 

Нагадаємо, 7 травня 2018 року близько 8-ї години на станції Пустомити кілька осіб вийшли на колію та заблокували рух приміського поїзда № 6008 сполученням Трускавець – Львів. Причину блокування громадяни аргументували незадоволенням через відсутність достатньої кількості місць в рухомому складі ЕПЛ2т, що конструктивно налічує понад 500 сидячих місць. Після перемовин із працівниками магістралі та правоохоронцями, які прибули на місце події за викликом залізничників, усім пасажирам запропонували додаткові місця в рухомому складі електропоїзда, що повернувся до Львова зі станції Шкло. Зі станції Пустомити поїзди почергово вирушили у напрямку Львова. Таким чином, о 09:15 рух поїздів на дільниці було розблоковано. Блокування призвело до того, що велика кількість пасажирів заблокованого поїзда та поїздів, які слідували через перекриту ділянку до Львова, були змушені чекати на розблокування для продовження руху. Зокрема, блокування поїздів на станції Пустомити спричинило затримку руху пасажирського поїзда № 41 Дніпро – Трускавець та електропоїзда № 6158 Лавочне – Львів.

Львівська залізниця наполягає на тому, що фактично вичерпала ресурси, щоб самостійно витримувати навантаження, що ускладнюється критичним старінням рухомого складу, зростанням цін на енергоносії та запчастини, а також хронічним недоотриманням компенсацій за перевезення пільгових категорій пасажирів у всіх областях, які об’єднує Львівська магістраль. Для комплексного вирішення питань, пов’язаних із налагодженням стабільного руху в приміському сполученні, залізничники готові до конструктивного діалогу з громадами, державними та місцевими органами самоврядування в усіх областях західного регіону.

Поряд із тим Львівська залізниця звертається до правоохоронців із вимогою вжити невідкладних заходів для запобігання незаконному втручанню сторонніх осіб у роботу магістралі, гарантування стабільного руху поїздів та безпеки пасажирів. Залізничники наголошують, що відповідно до ст. 279 Кримінального кодексу України "Блокування транспортних комунікацій, а також захоплення транспортного підприємства", дії осіб класифікуються, як кримінальний злочин і передбачають покарання у вигляді штрафу до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років.


Львовская железная дорога обратилась в милицию с требованием принять безотлагательные меры для предотвращения незаконного вмешательства посторонних лиц в работу магистрали, обеспечение стабильного движения поездов и безопасности пассажиров. Об этом сообщает пресс-служба Львовской железной дороги. 

Напомним, 7 мая 2018 около 8 часов на станции Пустомыты несколько человек вышли на рельсы и заблокировали движение пригородного поезда № 6008 сообщением Трускавец - Львов. Причину блокировки граждане аргументировали недовольством из-за отсутствия достаточного количества мест в подвижном составе ЕПЛ2Т, конструктивно насчитывает более 500 сидячих мест. После переговоров с работниками магистрали и правоохранителями, которые прибыли на место происшествия по вызову железнодорожников, всем пассажирам предложили дополнительные места в подвижном составе электропоезда, что вернулся во Львов со станции Стекло. Со станции Пустомыты поезда поочередно отправились в направлении Львова. Таким образом, в 09:15 движение поездов на участке было разблокировано. Блокировка привело к тому, что большое количество пассажиров заблокированного поезда и поездов, следовавших через перекрытую участок во Львов, были вынуждены ждать разблокировки для продолжения движения. В частности, блокирование поездов на станции Пустомыты повлекло задержку движения пассажирского поезда № 41 Днепр - Трускавец и электропоезда № 6158 Лавочное - Львов.

Львовская железная дорога настаивает на том, что фактически исчерпала ресурсы, чтобы самостоятельно выдерживать нагрузки, осложняется критическим старением подвижного состава, ростом цен на энергоносители и запчасти, а также хроническим недополучением компенсаций за перевозку льготных категорий пассажиров во всех областях, которые объединяет Львовская магистраль . Для комплексного решения вопросов, связанных с налаживанием стабильного движения в пригородном сообщении, железнодорожники готовы к конструктивному диалогу с обществом, государственными и местными органами самоуправления во всех областях западного региона.

Наряду с тем Львовская железная дорога обращается к правоохранителям с требованием принять безотлагательные меры для предотвращения незаконного вмешательства посторонних лиц в работу магистрали, обеспечение стабильного движения поездов и безопасности пассажиров. Железнодорожники отмечают, что в соответствии со ст. 279 Уголовного кодекса Украины "Блокирование транспортных коммуникаций, а также захват транспортного предприятия", действия лиц классифицируются, как уголовное преступление и предусматривают наказание в виде штрафа до 50 необлагаемых минимумов доходов граждан или исправительные работы на срок до двух лет, либо арест на срок до шести месяцев, или ограничение свободы на срок до трех лет.