Дрогобыч, мусор, заводДрогобич може стати першим Україні містом, яке застосовуватиме унікальну технологію переробки сміття. Про це повідомляє "Дрогобиччина – новини краю". 

У Дрогобичі хочуть побудувати сміттєпереробний завод, який:

  • не спалюватиме сміття,
  • не потребує у громади земельної ділянки (її надасть Комбінат міського господарства),
  • не потребує грошей з місцевої казни, а навпаки;
  • 10% від свого доходу віддаватиме місту.

В процесі переробки використовуватиметься технологія, яка вже апробована і працює у 18 містах Євросоюзу, зокрема в Дрездені та Бадені (Німеччина).

В Україні Дрогобич може стати першим. Вартість проекту. 100 млн. Гарантом виступатиме українська фірма "Еко-стандарт-10", яка входитиме як співзасновник. Міська рада Дрогобича також входитиме як співзасновник із часткою 10%.

При переробці сміття отримуватимуть електроенергію, яку продаватимуть за зеленим тарифом, та тепло, яке можна буде використовувати в тепличних господарствах, холодильних установках та ін. Окрім «розрулення» сміттєвої кризи, проект обіцяє приносити в міську казну близько 25 млн. грн. щорічно (тільки сміття із Броницького сміттєзвалища може вистачити на 10 років). Про це та багато іншого щойно у світлиці Ратуші розповіли журналістам представники інвесторів німецької фірми IBS Consulting та "Еко-стандарт 10".

Міська влада Дрогобича готова до співпраці. Залишається, щоб дав "зелене" світло депутатський корпус. Але, як дали зрозуміти журналістам представники інвесторів, в Дрогобичі є депутати, які не підтримують їхнього приходу в Дрогобич.

Сайт інвесторів 


Дрогобыч может стать первым Украине городом, который будет применять уникальную технологию переработки мусора. Об этом сообщает "Дрогобиччина - новости края". 

В Дрогобыче хотят построить мусороперерабатывающий завод, который:

  • не сжигает мусор,
  • не требует у громады земельного участка (его предоставит Комбинат городского хозяйства),
  • не требует денег из местной казны, а наоборот;
  • 10% от своего дохода будет отдавать городу.

В процессе переработки будет использоваться технология, которая уже апробирована и работает в 18 городах Евросоюза, в частности в Дрездене и Бадене (Германия).

В Украине Дрогобыч может стать первым. Стоимость проекта. 100 млн. Гарантом будет выступать украинская фирма "Эко-стандарт-10", которая будет входить как соучредитель. Городской совет Дрогобыча также будет входить как соучредитель с долей 10%.

При переработке мусора будут получать электроэнергию, продавая по зеленому тарифу, и тепло, которое можно будет использовать в тепличных хозяйствах, холодильных установках и др. Кроме "разруливания" мусорного кризиса, проект обещает приносить в городскую казну около 25 млн. грн. ежегодно (только мусора из Броницкой свалки может хватить на 10 лет). Об этом и многом другом в Ратуше рассказали журналистам представители инвесторов немецкой фирмы IBS Consulting и "Эко-стандарт 10".

Городские власти Дрогобыча готовы к сотрудничеству. Остается, чтобы дал "зеленый" свет депутатский корпус. Но, как дали понять журналистам представители инвесторов, в Дрогобыче есть депутаты, которые не поддерживают их прихода в Дрогобыч.

Сайт инвесторов