Дрогобычский завод автокранов, горсоветВосени після дворічного простою запрацює Дрогобицький завод автокранів. На підприємстві працюватимуть 300 людей. Про це повідомила прес-служба Дрогобицької міської ради.

Восени 2018 року запрацює Дрогобицький завод автомобільних кранів, який запинив роботу два роки тому. 5 червня на території підприємства відбулась зустріч української та білоруської сторін. Після запуску виробництва автокрани випускатимуть на шасі білоруських МАЗів.

Як домовились сторони, роботи з відновлення заводу розпочнуть з 1 липня, а вже у жовтні-листопаді завод запрацює на третину своєї потужності. Для початку там буде близько 300 робочих місць. Однак наразі не відомо, яким буде розмір середньої зарплати на підприємстві.

Автокран "Силач" виробництва Дрогобицького заводу автомобільних кранів.

"У цьому році ми отримаємо державний кредит у 100 млн грн. на запуск виробництва і почнемо працювати. Згодом ми розширимо роботу на повну потужність підприємства і плануємо, що там, як і раніше, буде близько тисячі працівників. Однак мені складно передбачити, коли це буде", – сказав заступник директора заводу Володимир Сабат.

Довідка SQ. Дрогобицький завод автомобільних кранів запрацював у 1965 році. З того часу там випускали крани-маніпулятори на шасі українських КрАЗів, білоруських МАЗів та російських КамАЗів. З 1990 року тут розпочали виготовляти автокран "Силач". У 2000-х роках, коли підприємство вже було роздержавлене, тут на шасі танку Т-62 тут розробили спеціальний гусеничний кран КГС-28.01 вантажопідйомністю 28 тонн. Рекордне виробництво на заводі було у 2007 році. Тоді на підприємстві виготовили 748 кранів та завершили рік з прибутком понад 34 млн грн. Проблеми у заводу почались з економічної кризи у 2008 році. 2010-й та 2011-й роки підприємство завершило збитками 30 та 33 млн грн. відповідно. У 2016 році завод визнали банкрутом і він припинив свою роботу.


Осенью после двухлетнего простоя заработает Дрогобычский завод автокранов. На предприятии будут работать 300 человек. Об этом сообщила пресс-служба Дрогобычского городского совета.

Осенью 2018 заработает Дрогобычский завод автомобильных кранов, который запинив работу два года назад. 5 июня на территории предприятия состоялась встреча украинской и белорусской сторон. После запуска производства автокраны выпускать на шасси белорусских МАЗов.

Как договорились стороны, работы по восстановлению завода начнут с 1 июля, а уже в октябре-ноябре завод заработает на треть своей мощности. Для начала там будет около 300 рабочих мест. Однако пока не известно, каким будет размер средней зарплаты на предприятии.

Автокран "Силач" производства Дрогобычского завода автомобильных кранов.

"В этом году мы получим государственный кредит в 100 млн грн. На запуск производства и начнем работать. Впоследствии мы расширим работу на полную мощность предприятия и планируем, что там, как и раньше, будет около тысячи работников. Однако мне сложно предсказать, когда это будет ", - сказал заместитель директора завода Владимир Сабат.

Справка SQ. Дрогобычский завод автомобильных кранов заработал в 1965 году. С тех пор там выпускали краны-манипуляторы на шасси украинских КрАЗов, белорусских МАЗов и российских КамАЗов. С 1990 года здесь начали изготавливать автокран "Силач". В 2000-х годах, когда предприятие уже было разгосударствленных, здесь на шасси танка Т-62 здесь разработали специальный гусеничный кран КГС-28.01 грузоподъемностью 28 тонн. Рекордное производство на заводе было в 2007 году. Тогда на предприятии изготовили 748 кранов и завершили год с прибылью более 34 млн грн. Проблемы у завода начались из экономического кризиса в 2008 году. 2010-й и 2011-й годы предприятие завершило убытками 30 и 33 млн грн. в соответствии. В 2016 году завод признали банкротом и он прекратил свою работу.