На Львівщині трирічна дитина проковтнула чупа-чупс разом з паличкою. Лікарям знадобилося півтори години, аби під загальним наркозом дістати цю паличку. Про це повідомляє
Львівським лікарям знадобилося півтори години, аби дістати з дванадцятипалої кишки 3-річного хлопчика з Червонограда паличку від чупа-чупса, довжиною 8,5 см, яку він ненароком проковтнув. Дістати її було непросто, лікарі вже готувалися оперувати дитину. Однак у середу, 4 грудня, лікарям все ж вдалося витягнути стороннє тіло без оперативного втручання.
Хлопчик, за словами лікарів, проковтнув льодяник на паличці два тижні тому. Спершу батьки сподівалися, що вона вийде природним шляхом. Та минуло два тижні, а паличка й надалі залишалася у шлунку дитини. Тоді батьки приїхали на консультацію до Львівської обласної дитячої лікарні ОХМАТДИТ.
Діставали паличку ендоскопічно, тобто за допомогою спеціальних пристоїв через стравохід, шлунок. Робили цю операцію дитині під загальним знечуленням.
Коментар редакційного кота Статуса:
До речі, для таких ось випадків в паличці від Чупа Чупса передбачена дірочка. Багато хто в неї свистять, дехто використовуэ замість трубочок для соку, але, на щастя, мало хто застосовував за призначенням. Справа в тому, що популярність цукерок призвела до можливості виникнення нещасного випадку. Малюки настільки захоплювалися цукеркою, що могли заковтнути паличку. Отвір дає можливість дихати, поки лікарі нададуть першу медичну допомогу.
На Львовщине трехлетний ребенок проглотил чупа-чупс вместе с палочкой. Врачам понадобилось полтора часа, чтобы под общим наркозом вытащить эту палочку. Об этом сообщает
Львовским врачам понадобилось полтора часа, чтобы достать из двенадцатиперстной кишки 3-летнего мальчика из Червонограда палочку от чупа-чупса, длиной 8,5 см, которую он случайно проглотил. Достать ее было непросто, врачи уже готовились оперировать ребенка. Однако в среду, 4 декабря, врачам все же удалось вытянуть инородное тело без оперативного вмешательства.
Мальчик, по словам врачей, проглотил леденец на палочке две недели назад. Сначала родители надеялись, что она выйдет естественным путем. Но прошло две недели, а палочка и дальше оставалась в желудке ребенка. Тогда родители приехали на консультацию к Львовской областной детской больницы ОХМАТДЕТ.
Доставали палочку эндоскопически, то есть с помощью специальных приспособлений через пищевод, желудок. Делали эту операцию ребенку под общим обезболиванием.