У Шевченківському районі Львова дитсадок використовували під склад, у той час яка черга дітей у дошкільний заклад складала 253 дитини. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.
Ювенальні прокурори виявляють на Львівщині випадки нецільового використання приміщень навчальних закладів. Нормами Закону України "Про освіту" передбачено, що об’єкти та майно державних і комунальних закладів освіти не підлягають приватизації чи використанню не за освітнім призначенням. Однак, на Львівщині трапляються непоодинокі факти нецільового використання приміщень навчальних закладів.
Так, у березні цього року реально виконано рішення суду, яким за позовом Львівської місцевої прокуратури №2, визнано недійсним договір оренди частини приміщення садочку в Шевченківському районі міста площею майже 62 кв м вартістю 297 тис грн. Вказане приміщення використовувалось підприємцем під склад.
Враховуючи наявність черги для влаштування 253 дітей у цей садок, орган освіти підтримав позицію прокурора у суді. Як наслідок, навчальний заклад вживає заходи для переоблаштування спірних приміщень в садочкові групи.
Крім цього, цьогоріч набрало законної сили рішення Господарського суду Львівської області, яким визнано недійсним рішення однієї із сільських рад Миколаївського району про надання дозволу фізичній особі приватизувати частину дитячого садка площею 136 кв м, вартістю 380 тис. грн.
Також, на даний час прокуратурою області у суді доводяться факти неправомірного надання в оренду суб’єктам господарювання приміщень навчальних закладів загальною площею 450 кв м вартістю 18,2 млн грн.
До прикладу, на розгляді перебуває позов прокуратури області щодо визнання недійсним договору оренди 350 кв м, вартістю 17,9 млн грн, приміщень ЛНУ імені Івана Франка, наданого регіональним відділенням Фонду держмайна України у Львівській області під кафе-бар. Зазначимо, що у цьому приміщенні здійснювався продаж слабоалкогольних напоїв, що суперечить вимогам ст.15-2 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів".
В Шевченковском районе Львова детсад использовали под склад, в то время какая очередь детей в дошкольное учреждение составляла 253 ребенка. Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Львовской области.
Ювенальные прокуроры выявляют на Львовщине случаи нецелевого использования помещений учебных заведений. Нормами Закона Украины "Об образовании" предусмотрено, что объекты и имущество государственных и коммунальных учебных заведений не подлежат приватизации или использованию не по образовательному назначению. Однако, на Львовщине случаются отдельные факты нецелевого использования помещений учебных заведений.
Так, в марте этого года реально выполнено решение суда, который по иску Львовского местной прокуратуры №2, признал недействительным договор аренды части помещения саду в Шевченковском районе города площадью почти 62 кв м стоимостью 297 тыс грн. Указанное помещение использовалось предпринимателем под склад.
Учитывая наличие очереди для устройства 253 детей в этот садик, орган образования поддержал позицию прокурора в суде. Как следствие, учебное заведение принимает меры для переоборудования спорных помещений в саду группы.
Кроме этого, в этом году вступило в законную силу решение Хозяйственного суда Львовской области, которым признано недействительным решение одного из сельских советов Николаевского района о предоставлении разрешения физическому лицу приватизировать часть детского сада площадью 136 кв м, стоимостью 380 тыс. грн.