троллейбус, линия, проектМісто планує ремонтувати вул. Хуторівку і продовжувати там тролейбусну лінію. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Місто планує ремонтувати вул. Хуторівку на ділянці від вул. Наукової до пр. Червоної Калини. Проектом також передбачено облаштування тролейбусної лінії. Вартість проекту становить приблизно 199 млн грн. Наразі готовий проект та пройдена експертиза. Після передбачення в бюджеті коштів буде оголошено тендер. Про це повідомили сьогодні під час апаратної наради в мерії.

"Вартість проекту — 199 млн грн. Тендер ще не оголошували. Але всі документи готові", — повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.


Город планирует ремонтировать ул. Хуторивка и продолжать там троллейбусную линию. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Город планирует ремонтировать ул. Хуторовки на участке от ул. Научной до пр. Красной Калины. Проектом также предусмотрено обустройство троллейбусной линии. Стоимость проекта составляет примерно 199 млн грн. Сейчас готов проект и пройдена экспертиза. После предусмотрения в бюджете средств будет объявлен тендер. Об этом сообщили сегодня в ходе аппаратного совещания в мэрии.

"Стоимость проекта - 199 млн грн. Тендер еще не объявляли. Но все документы готовы", - сообщила Ирина Маруняк, заместитель городского головы Львова по вопросам жилищно-коммунального хозяйства.