Прокуратура у Львові домоглася повернення у комунальну власність міста приміщення, яке незаконно вибуло. Йдеться, зокрема, про нежитлові приміщення загальною площею 55,7 кв м, вартістю понад 1,4 млн грн, що розташовані на вул. Богуна у м. Львові. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.
Так, апеляційним судом Львівської області залишено в силі рішення суду першої інстанції, відповідно до якого задоволено позов місцевої прокуратури в інтересах держави (в особі Львівської міської ради) до фізичної особи.
Прокуратура у судовому порядку довела незаконність вибуття спірних приміщень з комунальної власності на підставі договору купівлі-продажу.
Суд погодився з позицією прокурора про те, що Львівська міська рада, як дійсний власник вказаної будівлі, а також Управління комунальної власності Департаменту економічного розвитку Львівської міської ради, як орган уповноважений управляти майном львівської громади, не передавали іншим особам майнові права на спірне майно (шляхом приватизації або іншого відчуження), а тому таку нерухомість слід вважати такою, що вибула з володіння власника поза його волею.
Відтак, завдяки вжитим заходам судове рішення реально виконано. Майно повернуто законному власнику.
Прокуратура во Львове добилась возвращения в коммунальную собственность города помещения, которое незаконно выбыло. Речь идет о нежилых помещениях общей площадью 55,7 кв м, стоимостью более 1400000 грн, расположенные на ул. Богуна в г. Львове. Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Львовской области.
Так, апелляционным судом Львовской области оставлено в силе решение суда первой инстанции, согласно которому удовлетворен иск местной прокуратуры в интересах государства (в лице Львовского городского совета) к физическому лицу.
Прокуратура в судебном порядке доказала незаконность выбытия спорных помещений из коммунальной собственности на основании договора купли-продажи.
Суд согласился с позицией прокурора о том, что Львовский городской совет, как действительный владелец указанного здания, а также Управление коммунальной собственности Департамента экономического развития Львовского городского совета, как орган, уполномоченный управлять имуществом львовской общины, не передавали другим лицам имущественные права на спорное имущество (путем приватизации или иного отчуждения), а потому такую недвижимость следует считать такой, что выбыла из владения собственника помимо его воли.
Благодаря принятым мерам судебное решение реально выполнены. Имущество возвращено законному владельцу.