Жителі Львова публікують фото, де сміття дісталося вже самих вікон будівель – не лише житлових, а навіть медичних. Як повідомляє прес-служба Львівської міської ради, станом на ранок сьогодні сміття не вивезено з 484 контейнерних майданчиків. Це 39% від загальної кількості.
“Отака ситуація зі сміттям в м. Городку. І то все б нічого, але жителі прилеглих будинків вчасно сплачували за вивезення сміття. А це звалище розташоване під вікнами лікарні!”, -
Найбільш засмічені – Сихівський (сміття не вивезене з 142 майданчиків), Шевченківський (136) та Франківський (114). У Залізничному районі не вивезено сміття з 39 майданчиків, у Личаківському – з 53. Повністю очищені від сміття контейнерні майданчики лише у Галицького району.
Також не вивезено ТПВ із 26 контейнерних майданчиків закладів управління освіти.
За даними прес-служби міськради, поки є лише одне підтвердження від міста, яке готове підписати договір, - це м. Червоноград на 10 тонн. У решті міст ще тривають громадьскі Обговорення.
Жители Львова публикуют фото, где мусор добрался уже до окон зданий - не только жилых, но даже медицинских. Как сообщает пресс-служба Львовского городского совета, по состоянию на утро сегодня мусор не вывезен с 484 контейнерных площадок. Это 39% от общего количества.
"Такая ситуация с мусором в г.. Городке. И то все бы ничего, но жители близлежащих домов вовремя платили за вывоз мусора. А это свалка находится под окнами больницы! ", -
Наиболее засорены - Железнодорожный (мусор не вывезен с 142 площадок), Шевченковский (136) и Франковский (114) районы. В Железнодорожном районе не вывезен мусор с 39 площадок, в Лычаковском - с 53. Полностью очищены от мусора контейнерные площадки только в Галицком районе.
Также не вывезено ТБО с 26 контейнерных площадок заведений управления образования.
По данным прес-службы горсовета, пока есть только одно подтверждение от города, которое готово подписать договор, - г. Червоноград на 10 тонн. В остальных городах еще проходять общественные обсуждения.