ледовая арена, ДрогобычДепутати міської ради звернулися до керівництва області та держави з проханням обрати саме Дрогобич містом для будівництва льодової арени. Про це повідомляє прес-служба Дрогобицької міської ради.

У четвер, 28 грудня, на черговому засіданні сесії Дрогобицької міської ради депутати звернулися до керівництва області та держави з проханням обрати саме Дрогобич містом для будівництва льодової арени. Дрогобицька міська рада готова долучитися до співфінансування передбачених робіт.

Як повідомляє прес-служба ОДА, 20 грудня голова Львівської ОДА Олег Синютка під час зустрічі з президентом Федерації хокею України Анатолієм Брезвіним обговорили питання розвитку хокею у Львівській області та зійшлись на доцільності зведення льодової арени на території Львівської області. Основними точками зведення, на яких можливе будівництво спортивної арени, яка би включала не лише льодову складову, а й майданчик для баскетболу, атлетики та інших видів спорту, є міста Дрогобич та Стрий.

Про хокейну міськрайонну команду Дрогобича, яка, до слова, займає призові місця, її історію та перспективи поінформував депутат міської ради Юрій Кушлик, який ініціював це звернення. Окрім того депутат звернув увагу колег на чималий попит дрогобичан відвідувати ковзанки, які за сприятливих погодних умов облаштовують у місті. Однак, оскільки температурний режим останнім часом не сприяє облаштуванню таких ковзанок шляхом заморожування води, то доцільно було б облаштувати льодову арену зі штучним покриттям.

Депутати Дрогобицької міської ради одностайно підтримали рішення, звернутися до міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова, голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки та президента Федерації хокею України Анатолія Брезвіна з проханням включити місто Дрогобич у Державну цільову спортивну програму “Хокей України" Міністерства молоді та спорту України з метою побудови палацу спорту з льодових видів спорту.

"У містах Дрогобичі та Стебнику проживає майже 100 тисяч населення, що є другим показником за кількістю населення серед міст Львівської області, а близькість таких великих міст як Борислав, Трускавець, Самбір, Стрий збільшує цю кількість у декілька разів. У нашому місті вже 14 років існує хокейна команда "Еней", яка постійно бере участь у першості західно-української хокейної ліги та чемпіонаті Львівської області. Усі календарні матчі дрогобицька команда проводить на льодових ковзанках міст Новояворівська та Калуша, що не дозволяє вболівальникам переглядати поєдинки першості і не сприяє розвиткові хокею в регіоні", — йдеться у зверненні до керівництва області та держави.

Окрім цього, депутатський корпус наголошує на тому, що саме у Дрогобичі є дві спортивні школи, 15 спортивних клубів, вищий навчальний заклад ІІІ-ІV рівнів акредитації з навчально-науковим інститутом фізичної культури і здоров’я Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, 6 вищих навчальних закладів ІІ-ІІІ рівнів акредитації, 2 професійно-технічні ліцеї, у яких навчається близько 8,5 тисяч осіб, але немає жодного спортивного залу з місцями для глядачів стандартних розмірів (20х40м).


Депутаты городского совета обратились к руководству области и государства с просьбой выбрать именно Дрогобыч городом для строительства ледовой арены. Об этом сообщает пресс-служба Дрогобычского городского совета.

В четверг, 28 декабря, на очередном заседании сессии Дрогобычского городского совета депутаты обратились к руководству области и государства с просьбой выбрать именно Дрогобыч городом для строительства ледовой арены. Дрогобычский городской совет готов приобщиться к софинансированию предусмотренных работ.

Как сообщает пресс-служба ОГА, 20 декабря председатель Львовской ОГА Олег Синютка во время встречи с президентом Федерации хоккея Украины Анатолием Брезвиным обсудили вопросы развития хоккея в Львовской области и сошлись на целесообразности возведения ледовой арены на территории Львовской области. Основными точками, на которых возможно строительство спортивной арены, которая бы включала не только ледовую составляющую, но и площадку для баскетбола, атлетики и других видов спорта, являются города Дрогобыч и Стрый.

О хоккейной горрайонной команде Дрогобыча, которая, к слову, занимает призовые места, ее истории и перспективах проинформировал депутат городского совета Юрий Кушлик, который инициировал это обращение. Кроме того, депутат обратил внимание коллег на большой спрос дрогобичан на катки, которые при благоприятных погодных условиях обустраивают в городе. Однако, поскольку температурный режим в последнее время не способствует обустройству таких катков путем замораживания воды, то целесообразно было бы обустроить ледовую арену с искусственным покрытием.

Депутаты Дрогобычского городского совета единогласно поддержали решение обратиться к министру молодежи и спорта Украины Игорю Жданову, председателю Львовской областной государственной администрации Олегу Синютке и президенту Федерации хоккея Украины Анатолию Брезвину с просьбой включить город Дрогобыч в Государственную целевую спортивную программу "Хоккей Украины" Министерства молодежи и спорта Украина с целью построения дворца спорта по ледовым видам спорта.

"В городах Дрогобыче и Стебнике проживает почти 100 000 населения, что является вторым показателем по количеству населения среди городов Львовской области, а близость таких крупных городов как Борислав, Трускавец, Самбор, Стрый увеличивает это количество в несколько раз. В нашем городе уже 14 лет существует хоккейная команда "Эней", которая постоянно принимает участие в первенстве западно-украинской хоккейной лиги и чемпионате Львовской области. Все календарные матчи Дрогобычская команда проводит на ледовых катках городов Новояворовск и Калуша, что не позволяет болельщикам смотреть поединки первенства и не способствует развитию хоккея в регионе", - говорится в обращении к руководству области и страны.

Кроме этого, депутатский корпус отмечает, что именно в Дрогобыче есть две спортивные школы, 15 спортивных клубов, высшее учебное заведение III-IV уровней аккредитации с учебно-научным институтом физической культуры и здоровья Дрогобычского государственного педагогического университета имени Ивана Франко, 6 высших учебных заведений II-III уровней аккредитации, 2 профессионально-технические лицеи, в которых обучается около 8500 человек, но нет ни одного спортивного зала с местами для зрителей стандартных размеров (20х40м).