пляж, купаться​Центр громадського здоров’я оновив інтерактивну карту не рекомендованих для купання пляжів та рекреаційних зон України та міста Києва. Якість води у межах цих пляжів і рекреаційних зон не відповідає стандарту на мікробне забруднення за індексом ЛКП (лактопозитивні кишкові палички). 

Як розповіли у ЦОЗ, за період з 19 по 26 липня 2018 року було проведено 1051 дослідження якості річкової води за мікробіологічними показниками: з них не відповідають нормативам на мікробне забруднення по індексу ЛКП (лактозопозитивні кишкові палички) 139 дослідження (13,2%).

За результатами перевищень мікробіологічних показників надані рекомендації власникам щодо виставлення знаків про заборону купання, поінформовано органи місцевого самоврядування, засоби масової інформації, в т.ч. на веб-сторінках, питання заслухано на засіданнях місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій із прийняттям відповідних рішень.

У Львівській області небезпечними назвали одне рекреаційне місце: озеро "Молодіжне", парк "Здоров’я" (м. Золочів). В озері проводили 4 дослідження зразка води, в яких виявлено 1 відхилення: індекс ЛКП >24000 станом на 05.07.18.            

Довідка SQ. Окрім того, проводиться моніторинг якості води 196 морських та річкових пляжів (місця рекреаційного та оздоровчого використання) на території південних областей України, що мають вихід на морське узбережжя (Донецька обл., Запорізька обл., Миколаївська обл., Одеська обл., Херсонська обл., м. Чорноморськ, м. Київ). З них 154 морських та 42 річкових (у тому числі і в м. Києві) із 220 зареєстрованих  (178 морських і 42 річкових) пляжів.

За період з 19 по 25 липня 2018 року було проведено 647 досліджень якості води на території південних областей України, що мають вихід на морське узбережжя: з них 35 проб (5,4%) не відповідають вимогам стандарту на мікробне забруднення (морська вода – 2,2% із 537 досліджень, річкова вода – 20,9% із 110 досліджень).


Центр общественного здоровья обновил интерактивную карту не рекомендованных для купания пляжей и рекреационных зон Украины и города Киева. Качество воды в пределах этих пляжей и рекреационных зон не соответствует стандарта на микробное загрязнение по индексу ЛКП (лактопозитивни кишечные палочки). 

Как рассказали в ЦОЗ, за период с 19 по 26 июля 2018 было проведено 1051 исследования качества речной воды по микробиологическим показателям: из них не соответствуют нормативам на микробное загрязнение по индексу ЛКП (лактозопозитивные кишечные палочки) 139 исследования (13,2%).

По результатам превышений микробиологических показателей даны рекомендации владельцам по выставлению знаков о запрете купания, проинформированы органы местного самоуправления, средства массовой информации, в т.ч. на веб-страницах, вопрос заслушаны на заседаниях местных комиссий по вопросам техногенно-экологической безопасности и чрезвычайных ситуаций с принятием соответствующих решений.

<iframe src="https://www.google.com/maps/d/embed?mid=1snRsVLJI7cLQPDgBiVpVU1IzysvfP699" width="640" height="480"></iframe>

Во Львовской области опасными назвали одно рекреационное место: озеро "Молодежное", парк "Здоровье" (г.. Золочев). В озере проводили 4 исследования образца воды, в которых выявлено 1 отклонение индекс ЛКП> 24000 по состоянию на 05.07.18.

Справка SQ. Кроме того, проводится мониторинг качества воды 196 морских и речных пляжей (места рекреационного и оздоровительного использования) на территории южных областей Украины, которые имеют выход на морское побережье (Донецкая обл., Запорожская обл., Николаевская обл., Одесская обл., Херсонская обл .., г. Черноморск., г. Киев). Из них 154 морских и 42 речных (в том числе и в г.. Киеве) с 220 зарегистрированных (178 морских и 42 речных) пляжей.

За период с 19 по 25 июля 2018 было проведено 647 исследований качества воды на территории южных областей Украины, которые имеют выход на морское побережье: из них 35 проб (5,4%) не отвечают требованиям стандарта на микробное загрязнение (морская вода - 2 2% из 537 исследований, речная вода - 20,9% из 110 исследований).