Дорослі люди мають нести відповідальність за своє здоров’я, у тому числі інтимне. А також за життя, яке привели у цей світ.

Безлатексні для алергиків та латексні презервативи – це простий, безпечний, доступний кожному спосіб запобігти безлічі проблем. Доведено, що у світі б не залишилося жодної венеричної хвороби, якби усі люди хоча би місяць займалися сексом тільки у презервативах. За виключенням тих, хто вже хворіє – цим людям треба час на одужання.

Не кажучи про те, що небажаних, а значить нещасливих, дітей більше б не з'являлося.

Оскільки це дуже розумно, люди ігнорують таку чудову нагоду.

Втім, тема сексу та сексуальної освіти в Україні стрімко розвивається. А значить й тема безпеки.

Як обрати презервативи: які кращі з брендів та типів продукції

Люди різні. Тактильні вподобання, алергія й ін мають чималий вплив на вибір сексуальних товарів. Немає універсальної відповіді на питання “які презервативи кращі”. Є декілька перевірених, сертифікованих світових брендів, які представлені в інтимному магазині SafeYourLove:

•    ONE
•    Skyn
•    Pasante
•    Trojan
•    Einhorn
•    Kimono
•    Lelo

Важливо розібратися, які є презервативи. Вироби бувають звичайними латексними. А також безлатексними спеціально для алергіків.

Окрім того, бувають презервативи зі смаками банана, полуниці, шоколаду й ін – нескінченний перелік запашних виробів. Ідеально для орального сексу. Змазка має безпечні харчові смакові добавки. Але перед тим, як купити презервативи зі смаками, слід пройти перевірку на алергічні реакції.

Любителям незвичного можна обрати презервативи що світяться. Особливої підготовки не потрібно, достатньо покласти прозорою стороною до світла на пів години.

Але найбільшою увагою користуються презервативи з ціпками та реберцями. Ці вироби додатково стимулюють статеві органи під час фрикцій, викликаючи приток крові. Тим самим наближаючи оргазм.

Важливо враховувати розміри презервативів. Треба, щоб виріб сидів щільно, але не тиснув, бо задоволення від сексу буде зіпсовано. Й звісно не спадав, бо загубиться у вагіні й буде лихо.

Кожен чоловік має купити презервативи які кращі саме для нього. Й сподобаються другій половинці. Але це не заважає спробувати якомога більше. Для цього виробники випускають маленькі пачки на три презервативи. Якщо не сподобався виріб, пачку без жалю можна викинути.

Купити презервативи з доставленням на SafeYourLove

Захист під час сексу є важливішим, ніж носіння маски в період карантину, миття рук після туалету тощо. Відповідальне ставлення до себе й партнера має стати інстинктом. Статеве виховання, помножене на приклад дорослих, допоможе виростити здорову українську націю.

На safeyourlove.com можна підібрати товари для сексу, презервативи від кращих світових брендів, лубриканти тощо. Замовлення доставляються по всій країні.

Секс-шоп SafeYourLove, Збережи Своє Кохання, співпрацює лише з перевіреними часом виробниками презервативів. Адже сертифікований, надійний товар викликає гарні емоції й довіру. Економити на таких виробах не можна.