Компанія пропонує великий вибір різних марок та моделей промислових та побутових генераторів, які забезпечать основне або резервне харчування для об'єктів будь-якого типу та призначення: від приватних будинків та котеджних селищ до промислових об'єктів. Всі доступні для замовлення моделі представлені в каталозі https://genset.com.ua/ua/, де до них можна переглянути детальний опис та список характеристик, зробивши оптимальний вибір
Опис та класифікація пропонованих генераторів
Генератори випускаються кількома відомими брендами виробників та є сучасним обладнанням з високим ступенем автоматизації та контролю. Існують установки для стаціонарного монтажу, що встановлюються на попередньо підготовлювані майданчики на відкритих просторах, або ж у приміщеннях. Також є пересувні варіанти, встановлені на шасі різних типів, що дає високий рівень мобільності, можливість оперативно переміщати генератор від об'єкта до об'єкта.
Металевий кожух генератора відіграє захисну роль, захищаючи обладнання від негативного впливу погодних факторів та несанкціонованого доступу. А також відіграє роль бар'єру, що ізолює від шуму, що виробляється під час роботи. Постачає генератори бувають однофазними та трифазними.
При виборі та купівлі необхідно звертати увагу не лише на вартість та популярність бренду, але й інші параметри, включаючи клас захисту, можливості для інтеграції в енергосистему підприємства, додатковий функціонал тощо. У каталозі генераторів genset.ua можна вивчити всі моделі, представлені на ринку та доступні для замовлення. До кожної позиції докладний опис, технічні характеристики, фотографії.
Технічні дані
Принцип роботи базується на встановленому двигуні внутрішнього згоряння, що перетворює енергію, що виникає в циліндрах, в механічну, за допомогою кривошипно-шатунного механізму. Ротор генератора при обертанні збуджує електромагнітне поле і створює електрорушійну силу на обмотках генератора. На обмотках статора створюється вихідна напруга, що подається споживачеві.
Основними елементами системи є:
- двигун у комплекті із системами подачі палива, охолодження;
- системи вихлопу та шумозаглушення;
- генератор синхронний чи асинхронний (альтернатор);
- рама чи шасі;
- кожух чи контейнер;
- система управління та автоматики;
- автоматичне введення резерву;
- контрольно-вимірювальне обладнання.
У промислових генераторах використовуються дизельні двигуни з повітряним чи рідинним охолодженням. Є варіанти без застосування турбонаддува, з трубоннаддувом, додаткове охолодження повітряної суміші, що надходить, що дозволяє знизити витрату палива, підвищити ККД.