Найчастіше коли ми облаштовуємо спальню, то замислюємося про жорсткість матраца, форму подушки і наповнювача в ковдрі, а постільна білизна вибираємо за принципом: яка сподобається зовні. Для користувача такий підхід є звичайним, а ті, хто здійснює дрібнооптову чи роздрібну торгівлю, повинні розуміти:
- як правильно вибрати якісну постільну білизну;
- як за зовнішньою привабливістю тканини зрозуміти, який матеріал приємний до шкіри;
- прослужить довго;
- легко піддається пранню;
- яким попитом буде користувативатися серед різних категорій споживачів.
Треба зазначити, що оптовий склад постільної білизни інтернет-магазину Kazkoviyson пропонує дуже широкий вибір постільної білизни, виготовленної з різних матеріалів.
Білизна з яких матеріалів користується попитом?
Постільна білизна – це тканий комплект, який зазвичай складається з підковдри, простирадла та наволочки. Кількість предметів може змінюватись в залежності від розміру: полуторний, двоспальний, сімейний (два односпальні підковдри). Одні господині віддають перевагу готовим наборам, а інші купують усі предмети окремо і створюють постільні комплекти самостійно. Велике значення для вибору постільної білизни споживачем має матеріал. Серед найбільш популярних слід виділити такі:
- Бязь виготовляють за допомогою простого і добротного полотняного плетіння, тому тканина виходить матова і рівномірна. Її властивості залежать від щільності: моделі 105-124 м на кв. м просвічують, віддалено нагадують марлю і погано тримають барвники. Оптимальною вважається густина 142 г на кв. м. Можна знайти і більш високі показники щільності, така бязь прослужить довго, добре тримає барвники, але і за ціною наближена до більш преміальних тканин.
- Ситець настільки ніжний і приємний на дотик, що з нього часто шиють постільна білизна для новонароджених. Однак тканина недовговічна і втрачає колір вже після 20 прань. Для того, щоб цього уникнути, мудрі господині радять перед пранням полоскати білизну в оцті. А бізнес-леді сміливо прощаються із ситцевим комплектом вже через рік, адже це одна з найбюджетніших тканин.
- Поплін теж тчуть звичайним полотняним плетенням, але використовують нитки різної товщини. Тому матеріал набуває цікавої рельєфної поверхні в дрібний рубчик і зберігає доступну вартість. Тканина добре пропускає повітря, приємна на дотик і майже не помається, але слабо тримає барвники. Зазвичай поплін шиють вже з пофарбованих ниток і отримують переважно однотонні комплекти.
- Для виробництва сатинової білизни найчастіше використовують 100% бавовну. Тканина має ледь вловимий блиск і дуже міцне кручене плетіння, де допоміжні нитки проходять не в шаховому порядку через основу, а з перепусткою в 3-5 позицій. Рівна щільна поверхня добре приймає барвники, а принти на ній виходять чіткішими. Бавовняний сатин цінується високо за гладкість та міцність, тому з нього шиють білизну преміального сегменту.
Бавовна – найпопулярніша, але не єдина з натуральних матеріалів, яку використовують при пошитті постільної білизни. Наприклад, коли йдеться про приємні тактильні відчуття – ніщо не зрівняється з шовком. А врятувати людину із сильним потовиділенням може лише бамбук.