Вибір ліків для похідної аптечки має бути адаптований до стану здоров'я мандрівників, місця поїздки, ризиків, які можна очікувати, можливості використання місцевих медичних послуг та наявності аптек. Безсумнівно, аптечка туриста, що вирушає в подорож далеко від цивілізації або планує активний відпочинок, має бути укомплектована краще, ніж туриста, який прибув із розкішного курорту. Проте у всіх них аптечка першої допомоги повинні бути включені основні ліки. Все необхідне можно придбати у Львові. Купити ліки в онлайн аптеці №1 у Львові це вигідно з фінансової точки зору та гарантує високу їх якість.

При заповненні аптечки не забудьте приймати ліки, які регулярно приймаєте, як це прописав лікар. Найкраще переконатися, що в нас вистачить ліків на всю поїздку і на кілька днів після повернення за кілька днів до від'їзду.

Ліки які використовуються у випадку, якщо хтось із мандрівників занедужає

Щоб дістатися місця призначення, часто необхідно подолати багато кілометрів. На жаль, не всі добре мандрують. Кожен п'ятий мандрівник страждає на морську хворобу. Її симптоми, такі:

  • нудота,
  • блювання,
  • головний біль,
  • блідість шкіри,
  • слинотеча або підвищена пітливість.

Вони, хоча і не становлять небезпеки для здоров'я, але істотно псують задоволення від подорожі. Тому при підготовці до подорожі варто придбати ліки від заколисування або спеціальним точковим пластиром, щоб подорож нашої мрії не почалася з неприємного сюрпризу. Пам'ятайте, однак, що профілактика заколисування вимагає прийому ліків до і під час планованої подорожі.

При виборі заходів від заколисування звертайте увагу на вік, з якого можна застосовувати такий препарат та на побічні ефекти, які можуть виникнути після його застосування. І так, наприклад Авіамарін застосування при заколисуванні негативно впливає на психомоторні функції і не повинно застосовуватися особами, що керують автотранспортом. Альтернативою в цьому випадку може бути:

  1. Препарати імбиру (наприклад: Локомотив, Авіазавод).
  2. Гомеопатичні препарати (напр.: кокулін, запаморочення).
  3. Точковий пластир (Патч Transway).

Ліки від шлунково-кишкових захворювань (діарея, розлад шлунка, запор). Харчове отруєння є одним із найпоширеніших недуг, які переслідують туристів. Його виникненню сприяє як відсутність належної гігієни чи неправильне зберігання продуктів, а й зміна повсякденних звичок і харчових звичок.

Найбільш поширеними симптомами харчового отруєння є блювання, діарея та біль у животі. У подорожі лікування харчового отруєння симптоматичне, що включає: достатнє споживання рідини, дотримання дієти, прийом протидіарейних та регідратаційних препаратів.

Можливі протипоказання, проконсультуйтеся з фахівцем