Для того щоб правильно звести будинок, треба спочатку вибрати ділянку, після цього провести там конкретні роботи. Треба визначити вид і тип ґрунту, його характеристики та особливості. Після знімаємо верхній шар грунту і робимо розмітку.
Основним моментом у роботі з фундаментом є правильний вибір розчину, так як він повинен бути міцним і надійним. Також не можна фундамент робити з газобетону, він міцний, але годиться тільки для зведення стін. Самий хороший буде плитковий або стрічковий фундамент. Він дуже міцний і довгий час не руйнується.
Ціни на газоблоки у Львові можно подивитись на цьому сайті https://gazobloky.com.ua/
Щоб побудувати будинок з газобетонних блоків не бажано вживати розчин, який складається з вапна і цементу, тому, що зовнішні стіни виконують роль термозахисту. Цей розчин не хороший тому, що маючи низьку термоізоляцію, призводить до зниження термоізоляційних властивостей. За допомогою газобетонних блоків можна побудувати одношарову конструкцію стін. Використовуючи, однорідну пористу структуру блоків, створюється міцна і теплова однорідність. Це дозволяє викласти стіну, яка виконує констукціонно-ізоляційну роль.
Товщина стіни залежить від кліматичної зони, де знаходиться будинок. Так, наприклад, для нашої кліматичної зони, блоки вибирають товщини від 300 мм і щільність 400 кг/м3 або 500кг/м3.
Для інших, наприклад, в південному регіоні треба блоки використовувати з товщиною 240 мм або 300 мм з такою ж щільністю. Потім проводиться становлення першого ряду, цей ряд є, дуже важливий і його треба правильно, викласти. Потім проводиться становлення першого ряду, цей ряд є, дуже важливий і його треба правильно, викласти. Ці дії впливають на міцність і точність стіни.
Якщо все зробити правильно, то потім в ремонті буде набагато простіше. Щоб побудувати стіну, починають з викладання кутів. Після цього натягується шнур, по якому далі укладаються інші блоки за допомогою рівня. Іноді трапляється так, що до повного ряду досить тільки половина блоку, а не весь. То в цьому випадку блок можна розпорошити за допомогою звичайної ножівки або електроножівки. Також при Укладання частини блоку необхідно робити вже не один шов, горизонтальний, а ще вертикальний клейовий шов.
Після зведення стіни, не варто її зовні блокувати пінопластом. Тому що роса, яка потрапила на стіну буде самоліквідіроватся, завдяки, пор в газобетоні. Якщо ж прикріпити пінопласт може бути не дуже приємна ситуація з північною стіною. Ця стіна може порости мохом, який активно росте на екологічно-чистих стінах. Можна будинок облицювати облицювальною цеглою. Після того як стіни будуть зведені, можна приступити до побудови даху. Вибір даху також залежить, від умов.
Можливо вам також буде цікаво як зробити садові прикраси своїми руками
Наприклад дах треба вибирати, де конструкція буде скатна, де не буде збиратися сніг, який буде надавати навантаження на фундамент і грунт. Сам матеріал може бути будь-якого виробу. Але також треба пам'ятати щоб дах був надійна і міцна. Адже чим міцніше дах, тим довговічніше вона буде служити дому.