STATUS QUO

Отримуємо позики на карту

Сучасні люди стали набагато простіше ставитися до різноманітних позик. Зараз весь світ купує товари в кредит, і це абсолютно нормально. Така практика існує в усіх країнах. Не завжди людина може собі дозволити велику покупку, заплативши за неї єдиним чеком. Для цього і були придумані швидкі кредити. Купуючи бажану річ, людина стає щасливішою, а та невелика різниця між початковою ціною покупки і сумою, яку по факту доведеться віддати, не настільки вже й значна. Позичальник із задоволенням виплатить додаткові гроші за те, що йому дали можливість придбати бажану річ або просто вирішити певний на час свої фінансові проблеми.

Як легко отримати позику?

Найбільшою популярністю сьогодні користуються позики на карту, які взагалі оформляються онлайн. Це зручний для кожного спосіб отримати необхідні кошти, навіть не звертаючись до фінансової установи особисто. Зайшовши на сайт microzaem.com.ua, можна побачити які мікро-фінансові організації готові надати гроші в борг, яку суму і на яких умовах. Залишається тільки заповнити заявку і дочекатися відповіді. Як можна зрозуміти, суми тут пропонуються невеликі і на незначний термін. Зате це реальна можливість отримати кошти саме тоді, коли вони потрібні найбільше. Природно, при поверненні коштів доведеться переплатити 1,5-2%, але це законний заробіток кредиторів.

Щоб гарантовано отримати кредитні гроші, має сенс відправляти заявки одночасно в кілька організацій. Так у клієнта помітно збільшуються шанси на успіх. Втім, тут не сильно чіпляються до позичальників і не вимагають від них будь-яких довідок. Проте, організації, що виділяють гроші, теж хочуть бути впевненими, що кошти до них неодмінно повернутися, тому перевіряють клієнта за своїми критеріями.

Наприклад, вони менш охоче видають позики новачкам і тим, на кому висять інші заборгованості. Таким людям рекомендується спочатку просити невелику суму і на короткий термін. Звичайно, повернути гроші теж потрібно буде вчасно. Зате, якщо доведеться звертатися за грошима наступного разу, кредитори вже стануть лояльнішими і дозволять взяти суму значно більшу.