STATUS QUO

Знайомимося з раціональним споживанням

Раціональне споживання сьогодні знаходиться в тренді - цей рух охоплює все більше коло людей, які починають замислюватися не тільки про свої забаганки і задоволення, але і про планету в цілому. Адже, індустрія моди сьогодні посідає друге місце за кількістю шкідливих викидів, приносячи величезної непоправної шкоди екології і навколишньому середовищу. Роблячи раціональні покупки, вибираючи тільки найнеобхідніші, якісні та універсальні речі, ми суттєво спрощуємо своє життя, рятуючись від мотлоху, звільняючи життєво важливий простір.

Даємо речам другий шанс

Мінімалізм сьогодні входить в моду в самих різних сферах - це не тільки раціональне придбання одягу, але і повсякденний побут, а також інші види споживання. Все частіше, користувачі набувають речі через "другі руки", користуючись спеціалізованими магазинами секонд-хенд, де можна знайти якісний і добротний одяг, що відповідає вашому стилю. Не потрібно займатися накопиченням і складувати одяг, який роками не одягається. Набагато раціональніше і приємніше роздати такі речі своїм знайомим і родичам, щоб дати речам другий шанс "на життя".

Перевага якісного одягу

Щоб навчитися робити правильні покупки, необхідно ретельно підбирати гардероб і продумувати кожен елемент свого стилю. Не варто мати десять дешевих футболок низької якості, які прослужить один сезон. Набагато раціональніше придбати брендову універсальну річ, якою можна буде користуватися кілька років. Серед величезної кількості виробників досить брендів, що пропонують якісний одяг за прийнятною ціною.

Заощаджуємо свої фінанси

Раціональне споживання - це не тільки турбота про природу та екології, а й значна економія ваших фінансових коштів. Зайве вбрання не зробить вас більш щасливою людиною. На зекономлені гроші приємніше відправитися в подорож, відвідати нові країни або насолодитися приємним відпочинком в колі сім'ї. Першим кроком для економії є ретельний аналіз свого гардероба і визначення базових речей, які підходять вам і поєднуються з іншими елементами одягу. Зробіть вибір тільки на користь якісних і добротних речей.