STATUS QUO

Замовляємо торт до урочистої події

Жодна святкова або знаменна подія ніколи не обходиться без фінального «акорду» - частування десертом гостей святкового заходу. Навіть при святкуванні скромної і невеликої події у вузькому колі сім'ї, намагаються емоційно прикрасити цей захід якимось смачним частуванням - тортом, виготовленим одним з членів сімейства. Таких традицій, якщо це передбачено банкетом, завжди дотримуються і в більш масштабних урочистостях, що відзначаються в ресторанах або кафе, де без професійного вміння кваліфікованих кондитерів, безумовно, обійтися ніяк не можна.

Про традиції і послуги

Також, традиційною стала послуга - торти на замовлення, яка дає можливість організаторам святкової або знаменної події, бути на сто відсотків упевненими, що на столі буде стояти неймовірно смачний і вишуканий, своєю унікальною формою, презентабельний торт. Кондитери, які тривалий час займаються мистецтвом приготування солодких шедеврів, мають в своєму арсеналі неймовірну кількість рецептів, кожен з яких може догодити смаку самого вимогливого ласуна.

Про професіоналізм і творчу майстерність

Торти, професійно виготовлені відповідальними майстрами кулінарних і кондитерських мистецтв, підійдуть для будь-якого свята, в тому числі і дитячого, так як всі солодкі ласощі виготовляються з натуральних і перевірених продуктів, без загусників і емульгаторів. Завжди в кондитерських компаніях, таких як «SweetShop», працюють дизайнери високої кваліфікації, які здатні зробити із, здавалося б, звичних всім, простих інгредієнтів, справжній витвір мистецтва. Переглядаючи каталог кондитерських виробів можна тільки дивуватися їх творчій майстерності, креативності і розмаху фантазій.

Про що мріють діти

Святкові торти, у виконанні професійних кондитерів, як ніби-то зійшли зі сторінок рекламних проспектів або літературних творів. А виконавська майстерність кулінарів така, що здається, всі сюжети на кондитерських виробах можуть раптово ожити і стати дивовижною реальністю. Особливо цікавою така випічка буде дітям, запрошеним на дні народження або на різні ранкові свята - тортики, художньо покриті кольоровою глазур'ю, різні за смаковою гамою, безумовно, викличуть інтерес у маленьких гостей будь-якого дитячого урочистого заходу.