STATUS QUO

Поради по догляду за акумулятором вліткуди по догляду за акумулятором влітку

Найчастіше автомобілістів хвилює тільки те, як використовувати акумулятори в зимову пору року. За фактом літня спека може бути навіть ще небезпечніша, ніж зимові холоди, а вся справа в тому, що вона може вивести з ладу акумулятор на 35% швидше, ніж при низьких температурах.


У липні батареї відмовляють частіше, ніж в січні. Необхідно розуміти, що якщо на вулиці + 32С, то під капотом вашого автомобіля більше 60 градусів тепла. Це сприяє тому, що вам може знадобитися купити акумулятор (Київ), що ви зможете зробити в інтернет-магазині makb.com.ua - подбор аккумулятора по марке авто.


Давайте розглянемо з вами рекомендації, як дотримуватися нормальної роботи АКБ навіть у найспекотніші дні літа.


Тонкощі обслуговування акумулятора в літню пору року

Планово-попереджувальний ТО істотно підвищує рівень довговічності вашого акумулятора. Вам потрібно витратити всього пару хвилин і пророкувати в керівництві правила експлуатації щодо того, де він встановлений і як правильно підтримувати його в чистому стані. А також розгляньте, які індикатори будуть свідчити про якісь помилки. Робота з акумулятором повинна проводитися в захисних окулярах, потрібно просто зняти з себе всі прикраси. А рукава повинні бути максимально довгими для захисту ваших рук від викиду електроліту.


Коли візуально оглядаєте акумулятор, переконайтеся, що на ньому немає ніяких протікань, спучування або тріщин. Якщо дефекти присутні, тоді потрібно змінити акумулятор. Літо може привести до значно активніше випаровуванням електроліту і прискореного утворення корозії. Потрібно проводити очистку шляхом з'єднань за допомогою видалення будь-корозії, фарби, окислення свинцю, верхній частині акумулятора за допомогою губки для промивання або щітки.


Якщо ваш акумулятор забезпечується за допомогою знімних кришок заливних отворів. Вам потрібно відкрутити їх і перевірити рівень електроліту в усіх елементах. Потрібно переконатися в тому, що рівень електроліту знаходиться вище, ніж свинцева пластина. Подібний підхід виключить появу сульфатации. У разі, коли рівень електроліту на низькому рівні, потрібно додати дистильовану воду, поки не будуть покриті пластини зі свинцю.


Якщо правильно доглядати за акумулятором, тоді можете бути впевненими, що ваш акумулятор навіть в саму спекотну жару буде працювати стабільно, гарантуючи надійність. Але купуйте тільки АКБ від перевірених брендів, які зможуть витримати навіть найсерйозніші випробування. Фахівці нашого магазину гарантовано зможуть вам допомогти.