STATUS QUO

Де замовити доставку суші

Як відомо, суші – це традиційна японська страва. Готують її, зазвичай, із рису та різноманітних морепродуктів, додаючи приправу з оцту чи інші інгредієнти. У нашій країні оригінальне, апетитне блюдо з’явилось зовсім недавно. Але завдяки своїм смаковим та корисним властивостям швидко завоювало неабияку популярність.

Сучасні технології дозволяють отримати насолоду від ексклюзивних наїдків не тільки у ресторанах та спеціальних закладах, де їх готують. Замовити доставку суші Рівне, а також у багатьох інших містах, ба, навіть, у невеличких містечках можна, сидячи вдома або перебуваючи на роботі чи ще деінде. До цього долучаються різні заклади громадського харчування. Свої послуги пропонує й один з лідерів у даній області – компанія Smaki-Maki. Можливість ознайомитись із меню, в якому представлено величезний вибір унікальних виробів, надається на офіційному сайті компанії.

Умови замовлень

Тут же, на веб-ресурсі, можна швидко та легко зробити замовлення. Якщо телефоном скористатися буде зручніше, то його номер вказано на головній сторінці цього ж порталу. Розрахуватися за товар пропонується найзручнішим для клієнта способом, а саме, готівкою, через термінал або банківською картою в режимі онлайн.

Слід зауважити, якщо замовлення вартуватиме більше 200 грн., то вправні кур’єри від Smaki-Maki доставлять суші у будь-який куточок міста безкоштовно. Причому, час, що пройде від моменту прийняття заявки, її відповідного оформлення до прибуття у вказаний район буде мінімальним. Він становитиме менше ніж півгодини.

Переваги сервісу

Спробувавши хоча б раз скористатися послугою доставки, одразу стає зрозуміло, що це дуже зручний спосіб поласувати смачною, свіжоприготовленою екзотичною стравою. Не витрачаючи зайвий час, сили на пошуки відповідного закладу можна завжди мати на столі улюблені блюда. Особливо це зручно, коли на порозі з’являються несподівано гості: рідні або друзі, усією великою та веселою компанією. Завдяки швидкій доставці стіл буде сервіровано красиво та розкішно. Про це із задоволенням подбають майстри-професіонали, що працюють у рівненському Смакі-Макі.