STATUS QUO

Де замовити якісні шоколадні солодощі

Солодощі люблять усі, незалежно від віку, гендерної приналежності. Це факт, який не варто приховувати. Щоб не нашкодити своєму здоров'ю важливо вживати кондитерські вироби високої якості. Шоколадна фабрика Millennium за два десятиліття зуміла підкорити серця споживачів не тільки своєї батьківщини, а й далеко за її межами. Скориставшись посиланням: http://millennium-trade.com/, надається можливість замовити оптом чи вроздріб високоякісну, смачну, шоколадну продукцію, представлену в електронному каталозі в широкому видовому розмаїтті.

То і знамениті фірмові плитки - молочні, чорні, білі, й маленькі сердечка в подарункових коробках, пористий шоколад, цукерки, батончики, драже, інші - асортимент по-справжньому вражаючій, а головне кожний з обраних варіантів цих виробів обов'язково порадує своїм унікальним, неповторним, витонченим та вишуканим смаком будь-кого.

Доставка здійснюється за допомогою вітчизняної логістичної компанії «Нова пошта» в будь-який куточок України. Для жителів Дніпра можливий самовивіз зі складу в місті. Оплатити товар можна через сервіс Liqpay або ж перекладом на карту Приват Банку після узгодження і підтвердження замовлення з менеджером.