STATUS QUO

Яку квартиру купити для всієї родини?

Найчастіше покупка нерухомості у вторинному секторі обертається безліччю додаткових проблем для людини, яка прагне до значного вдосконалення якості житлових умов. Навіть в період економічної кризи в країні розумним рішенням стане придбання квартири в новобудові від солідного забудовника. З нюансами успішної реалізації проекту «Семицвіт» від компанії «Інтеграл-Буд» можна ознайомитися на сайті https://semycvit.com/, де описані основні характеристики комплексу, розташованого поруч з центром Львова.

ЖК «Семицвіт» як надбання у галузі будівництва

Зведення ультрасучасних будівель відбувається з використанням:

  • інноваційних технологій;
  • сертифікованих матеріалів;
  • креативності талановитих архітекторів.

Налагоджена система безпеки гарантована за рахунок стійких і міцних огорож, ретельного контролю доступу на територію, а також стабільно працюючої консьєрж-служби в межах кожного під'їзду. Унікальні в своєму роді будови включають в себе чудові квартири комфорт-класу з великою кількістю функціональних преференцій і правильно проектованих площ. Дорослі та маленькі мешканці зможуть проводити розважальне дозвілля в межах прибудинкових майданчиків, які облаштовані в зеленій зоні і адаптовані для тихого умиротворення відпочинку.

На якій квартирі зупинити вибір?

При підборі оптимального варіанту квартири варто враховувати:

  • специфічні особливості планування;
  • мережу оточуючих інфраструктурних об'єктів (починаючи від навчальних закладів та медичних установ, закінчуючи зупинками громадського транспорту, церковними храмами і театрами);
  • характеристики внутрішнього облаштування кімнатного простору;
  • охоронну систему.

Незважаючи на те, що значна кількість квартир були вдало продані, для потенційних домовласників пропонується безліч цікавих і спокусливих вільних варіантів. Людям, у яких немає всієї суми відразу, можна придбати нерухоме майно в розстрочку на три роки. Не упускайте можливості придбання приголомшливою квартири в елітній новобудові, яка стане затишним і облаштованим місцем проживання протягом тривалого періоду.