STATUS QUO

Де можна замовити доставку суші

Сучасна людина має багато переваг, порівняно з минулими поколіннями. Зараз, наприклад, не обов’язково їхати до іншої держави, ба, навіть іти до закладу громадського харчування, щоб скуштувати якусь ексклюзивну національну страву. Замовити смачну їжу можна буквально не виходячи з дому. Ця послуга стає все більш актуальною в умовах всесвітньої пандемії та введених практично в усіх країнах строгих карантинних заходів.

Останнім часом доволі популярною стала оригінальна японська кухня. Посмакувати ролами чи суші Львів та в інших місцях, надається можливість, скориставшись пропозицією різних веб-ресурсів. Львів’янам свої послуги пропонує ресторан Sushi Go, де вправні, досвідчені майстри готують неперевершені блюда, що прийшли до нас із Країни Вранішнього Сонця.

Обрати та замовити просто

Увесь багатий асортимент смаколиків демонструється на сайті компанії. Тут представлено безліч варіантів, що дає змогу задовольнити потребу найвибагливіших гурманів. Кожна позиція в розкішному меню має фото та детальний опис із чого готується. Вказано також вагу, ціну, навіть, кількість осіб на яких буде доречно розділити трапезу.

Замовлення беруть щоденно, без вихідних та перерви на обід. Уважні, меткі до роботи працівники ресторану цілодобово дбають про комфорт та зручність клієнтів. Зробити заявку пропонується на сайті за допомогою онлайн-форми, по телефону, або безпосередньо у самому ресторані. У закладі час трішки обмежено. Прохання на доставку тут приймають із 10.00 до 22.00.

Приємний сервіс

Вже максимум через 29 хвилин, створеними з найсвіжіших продуктів суші можна буде ласувати у будь-якому затишному куточку міста. Ввічливі, швидкі кур’єри доправлять дбайливо, з любов’ю приготовлену їжу точно за вказаною адресою.

Розрахунок можливий готівкою, банківською карткою в онлайн режимі або через термінал. Якщо страва коштує більше ніж 250 грн., доставка надається безкоштовно. Додаткову інформацію можна переглянути на сайті підприємства. Там же у розділі «Про нас» є усі необхідні для здійснення зв’язку дані, а також адреси ресторанів.