STATUS QUO

Розглядаємо гідравлічні системи

Гідравлічні системи обладнання використовуються у всіх областях виробничої промисловості: сільськогосподарській, будівельній, харчовій, деревопереробній, медичній, хімічній, авіаційно-космічній, суднобудівній та енергоощадних технологіях.

Устаткування з гідравлічними системами - це різне силове обладнання і механізми, а принцип їх дії базується на законах гідравліки. А ремонт гідравлічних систем у Львові потрібно проводити якісно і своєчасно.

Найбільш важливими складовими системи гідравліки можна назвати:

  • насоси й мотори;
  • гідроциліндри;
  • гідроакумулятори;
  • фільтри;
  • клапани, ущільнення і прокладки.

Є ряд особливостей, які потрібно знати при використанні гідравлічних систем. Наприклад, є різноманітні види гідравлічних насосів і моторів, гідравлічні циліндри також класифікуються по виду дії, гідравлічна рідина може бути несумісна з покриттям якої-небудь деталі або впливати на ущільнення.

У проектуванні та модернізації систем гідравліки необхідно використовувати сучасні інструменти, обладнання, високоякісні компоненти й сучасні розробки.

Ремонт і обслуговування гідравлічних систем повинні виконувати фахівці, у яких досить якісне обладнання, наявність запчастин і деталей, відповідна кваліфікація і вміння застосувати теоретичні знання на практиці. Наявність інновацій в розробці матеріалів, електроніки та компонентів гідравлічних систем робить технологію гідравліки досконалішою: гідравлічні системи застосовують не тільки в стаціонарних, але і в рухомих умовах, на екологічно орієнтованих підприємствах, і завжди орієнтовані на споживачів.

Сучасні гідравлічні системи умовно можна диференціювати на стаціонарні, мобільні та авіаційні. У кожної з перерахованих існує своя специфіка і вимоги до складових і гідравлічного середовища. З кожним роком такі вимоги тільки підвищуються. Це відбувається через більш високій тиск, температуру і зменшення обсягу самої системи, що призводить до збільшення навантаження на гідравлічне середовище.

Гідравлічні системи характеризуються потужністю і складністю. І, хоча, сучасне обладнання, як правило, служить довго, але, тим не менше має потребу в регулярному технічному обслуговуванні, діагностиці та контролі. Ці дії продовжать термін служби та виключать несправності.

comments powered by Disqus