STATUS QUO

Вибираємо молодіжні меблі для маленької кімнати

Ліжко, письмовий стіл, шафа, книжкова шафа, крісло - як це все розташувати на маленькій площі? Сучасні меблі для маленької молодіжної кімнати не тільки відповідають смакам молоді, але перш за все є функціональними і компактними. Завдяки цьому облаштувати навіть саму маленьку кімнату підлітка не складе проблем. Якщо вам потрібні якісні меблі Львів пропонує їх придбати в інтернет-магазині "Мебліхіт".

У квартирах діти зазвичай мають найменші кімнати. До певного моменту це не проблема. Однак, коли вони вступають у підлітковий вік, простір потрібно реорганізувати. Запорукою успіху є сучасні меблі для молодіжної кімнати, розроблені відповідно до потреб та смаків молоді.

Як облаштувати маленьку молодіжну кімнату в багатоквартирному будинку?

У молодіжній кімнаті замість місця для гри потрібно місце для зустрічі з друзями. Існує також потреба у більшому просторі для навчання, включаючи дистанційне навчання. Правильно підібрані молодіжні меблі для маленької кімнати задовольнять всі ці потреби. Необхідне обладнання:

  • ліжко;
  • письмовий стіл зі стільцем;
  • гардероб;
  • шафа, що замикається.

Усі інші елементи обладнання є додатковими та залежать від розміру та індивідуальних потреб. Варто пам’ятати, що молодіжні меблі для маленької кімнати повинні бути яскравими, бажано однотонними, світлої форми, універсальних форм, виготовлених з матеріалів, що легко миються. Письмовий стіл слід розмістити біля вікна або поблизу нього. Ліжка з підйомним механізмом можна розмістити в затіненому місці, але над ними слід передбачити додаткове освітлення. Дотримуючись цих простих правил, можна легко створити функціональний простір для підлітка.

Купити цілий комплект меблів для молодіжної кімнати - не найкраща ідея

Краще вибрати необхідні елементи і доповнити їх предметами меблів з іншої колекції. Завдяки цьому розташування буде виглядати легше, цікавіше і відповідати існуючому простору.

Меблі 2 в 1 для молодіжної кімнати

Невеликі приміщення вимагають певної творчості в облаштуванні та вміння виходити за межі стандарту. Не інакше і у випадку облаштування молодіжних кімнат, в яких часто поставити лише ліжко та письмовий стіл - виклик. Отже, пропозиція меблів для кімнат для підлітків включає широкий вибір багатофункціональної техніки. Ідеальним прикладом такого рішення є двоярусне ліжко у поєднанні з письмовим столом. Двоярусн ліжка ви можете придбати за посиланням. У вас буде два предмети в одному, які оптимізують використання вашого простору. Часто у таких молодіжних меблях також є місце для зберігання - шафи або полиці, що є їх безперечною перевагою.

Одним простим рухом ви можете розгорнути їх на ніч і так само просто протягом дня, звільнити місце на підлозі. Складні столи працюють подібним чином. У складеному вигляді вони виглядають як неглибока шафа. Після розкладання з’являється зручний письмовий стіл і кілька полиць. Коли в кімнаті для підлітків є місце для традиційного ліжка, варто придбати модель з висувними ящиками під матрацом. Вони забезпечують додатковий простір для зберігання. У свою чергу, замість розслаблюючого крісла, краще поставити легкий пуф із зберіганням під сидінням для дрібниць.