STATUS QUO

Чому у Львові все частище зустрічаются червоні тканини, штори і тюль

Дизайн інтер’єру посідав неабияке важливе значення у суспільстві ще з давніх часів, постійно змінюючись та вдосконалюючись і по сьогоднішній день. Важливу роль відігравало правильне поєднання меблів, штор, тюлі, шпалер, карнизів і гардин, та іншого. Чудовою родзинкою приміщення можуть стати гарні й зі стилем підібрані штори й тюль. Україна може пишатися розмаїттям вибору тканин для штор від виробника в Інтернет магазинах, де можна недорого купити готові комплекти і поєднання (в роздріб), або дешево оптом придбати матеріали на пошив й занести його у ательє. Завжди є можливість побачити фото і ціни, замовити тканини онлайн, і у швидкий термін купити оптом тканини у Львові.

На зміну скупій, стриманій моді попередніх років, 2017 рік приніс із собою істотні зміни, згідно з якими, щоб бути у тренді, потрібно оздоблювати вікна яскравішими й більш складними, ошатними, пишними композиціями тканин. Ці тенденції збережуться і у 2018 – 2019 роках. Звичайно, не слід забувати і про вірно обрану кольорову гамму: заспокоююче-холодні сині, зелені, таємничі чорні, коричневі, ніжні бежеві, молочні, класичні білі, сонячні й підбадьорюючі червоні, жовті гардинні рішення разом із чарівним тюлем справді змусять добре подумати перед купівлею, вразивши широтою своїх можливостей. В залежності від отримання бажаного ефекту – кожен із цих кольорів може підійти для будь-якої кімнати ( в спальню, вітальню, в дитячу, на кухню, тощо).

Червоні ткани для тюлі и штор

А саме – наразі детальніше розглянемо варіант червоних фарб в інтер’єрі дома. Насичений червоний колір багато для кого може здаватися занадто агресивним для домашнього приміщення, та не слід забувати, що не лише сірий колір має «50 відтінків». Благородні червоні шовкові, льняні, атласні портьєри, варіанти із тафти, або стильні штори нитки в поєднанні з легким тюлем техніки «Деворе», вуалі, органзи, неповторного жакарду як ніколи підійдуть для залу, ставши приводом гордості господарів за стиль своєї оселі та нарешті з'явилась можливість у Львові купити тканини дешево від виробника. Додання червоних барв дозволить власникам приміщення отримати заряд бадьорості, відчути прилив сил, рішучості й енергії,а вчені стверджують, що це забарвлення позитивно впливає і на організм людини в цілому, стимулюючи кровообіг, роботу сердечно-судинної системи, підвищуючи імунітет. Та все ж не слід занадто перенасичувати кімнату тканинами цього кольору, а розбавити його можна світлими ніжними і спокійними, повними протилежності варіантами, цим самим врівноваживши тандем спокою і азарту.

Слід зауважити, що червоненький колір для спалень підходить далеко не кожному, несучи в собі сильний стимулюючий ефект і ймовірно стане на заваді відпочинку, та водночас з цим принісши в собі стимуляцію пристрасті й бажання. Оскільки дана кімната використовується найбільше для сну і відпочинку, непоганим вибором будуть дещо темніші й приглушені штори теплої червоної кольорової гамми, можливо з квітами у візерунку, а непоганим компаньйоном стануть легкі тюлі з сітки, чи вуалі ніжного пісочного, молочного, або бежевого відтінку. Хорошим рішенням для спальні завжди є тканина блекаут, яка забезпечить непроникність світла яскравого сонячного ранку. Вишуканим, практичним та ефектним дизайном, який може підійти у спальню, наділені римські штори, тканина, форми і фарби яких можуть бути дуже різноманітними.

Чому варто купити червоні штори на кухню

Звичайно ж, неабиякими позитивними властивостями буде наділена кухня вбрана у елементи червоного, адже він здатен стимулювати апетит, розумову активність, створювати теплу та гостинну атмосферу, сприяючу приємним бесідам за чаюванням, або під час прийомів їжі. Перенасичувати кімнату цими фарбами не варто, а доволі достатньо буде зупинитися на виборі тканини з червоненьких шторок, ниткових рішень, або тюлі і декількох елементів декору, зробивши на них акцент. Як вже обговорювалося вище, червоний колір – багатогранний, таким чином він може належати не лише до теплої гамми, а й бути доволі приглушено холодним, тому якщо Ваша кухня (чи інша кімната приміщення) знаходиться на півночі – її потрібно зігрівати теплими відтінками, а південну допустимо холодити більш приглушеними та спокійними. Щоб замовити тканини для штор, вже не потрібно йти до магазину, нарешті з'явилась можливість купити штори у Львові онлайн.

Стосовно рішень для ванної – зважаючи на те, що людина проводить у ній не так багато часу, саме у цій кімнатці вплив агресивного відтінку червоного не надто суттєвий, натомість виглядатиме епатажно і підійде для любителів яскравого життя. Акценти червоного чудово поєднаються із білими й чорними елементами, створивши разом незабутній ансамбль. Та все ж, не забуваємо враховувати розміри: насичений яскравий колір допустимий, якщо кімнатка достатньо велика, а малогабаритним варіантам про цей вибір швидше за все потрібно забути, або додати його у дуже невеликих кількостях, адже він буде візуально «з’їдати» і так невелику площу.