STATUS QUO

Вибір меблів: від чого відштовхуватися

З огляду на різноплановість виконання меблевих гарнітурів, представлених на сучасному ринку, питання їхнього професійного вибору встає гранично гостро. І тут, як показує практика, є сенс спочатку визначитися з діяльністю торгового майданчика, який пропонує відповідні товари. Як вдалий приклад можна привести інтернет-магазин 44stdudio, на сторінках якого розміщені цікаві меблеві пропозиції.

Яскраве і стильне виконання поряд з цілком адекватними цінами – ось переваги відвідування спеціалізованого ресурсу. Окремо варто відзначити, що при наявності складнощів з вибором (все ж асортимент тут представлений досить і досить значний), завжди можна вдатися до допомоги кваліфікованих операторів. Чинний номер телефону вказаний на головній сторінці.

Тут же пропонується актуальний графік роботи торговельного майданчика. Оформити замовлення можна в будь-який час (потрібно заповнити форму), але зв'язок з оператором для узгодження нюансів можливий тільки в робочі години.

Матеріали

Звичайно, натуральні матеріали, як по міцності, так і по довговічності, перевершують синтетичні аналоги. Але, з огляду на їх досить високу вартість, зараз виготовлення меблів з природних ресурсів зустрічається порівняно рідко. Точніше, купити гарнітури в такому виконанні можна, але, більшою мірою мова йде про їх індивідуальне виконання.

Оцінка експертів: сучасні синтетичні матеріали, якщо говорити про якісні прикладах, в стані витримати досить серйозну механічне навантаження. Та й потім, вони відрізняються безпечним складом, що допускає використання при виготовленні меблів в дитячу.

Оформлення

Кольорове оформлення гарнітура – питання, що вимагає індивідуального підходу. Тут все залежить, як від особистих переваг покупця, так і від особливостей інтер'єру, в якому будуть встановлені меблі. Благо, сьогодні, з огляду на різноманітність технологій, є можливість додати поверхні практично будь-який відтінок (навіть дуже креативний). Вітається нестандартне оформлення, завдяки якому вдається внести родзинку в інтер'єр, надавши йому завершеного вигляду.