STATUS QUO

Проводимо консультацію косметолога

Тема краси, молодості, свіжості і доглянутості шкіри актуальна в будь-якому віці. Тому професійна консультація косметолога залишається затребуваною і популярною, як для молоді, так і для користувачів більш дорослої групи населення. Тільки фахівець з великим практичним досвідом зможе визначити тип вашої шкіри, рівень її виснаженості і підбере найбільш ефективні засоби косметології, щоб відновити тонус особи, максимально усунути наявні недоліки і позбутися від проблем.

Косметологічні салони, які дорожать своїм іміджем, завжди пропонують цілий комплекс спеціалізованих профільних послуг по догляду за тілом та обличчям. Кожен потенційний клієнт може підібрати для себе протизапальну або омолоджуючу, зволожуючу або живильну програму. Якщо ви є володаркою шкіри жирного типу, рекомендується пройти спеціальні регулюючі процедури, що дозволяють збалансувати стан епідермісу.

Варто відзначити, що записатися на прийом до косметолога можна в онлайн-режимі, а також ознайомитися з прайсом на всі види послуг. Залежно від потреб, віку і ваших персональних переваг, в косметологічній установі можна виконати комбіновану, механічну або атравматичну чистку особи, вакуумний, класичний або лімфодренажний масаж, ліфтинг окремих зон і мікрострумову терапію, а також всі види пілінгу, биоревиталізацию, ботулінотерапію міжбрів'я, околоочних і інших ділянок особи. При необхідності, можна записатися на контурну пластику губ самими різними методами і відомими препаратами. Це лише невеликий перелік доступних і ефективних процедур, що допомагають зберігати свіжість і презентабельність зовнішнього вигляду.