STATUS QUO

дорога, объезд

На кільцевій дорозі Львова збудують новий з’їзд

У 2018 році збудують новий з’їзд на кільцевій дорозі Львова. Служба автомобільних доріг Львівщини замовила проект будівництва північного об’їзду Львова. Про це повідомляє ZAXID.NET

Держагентство автомобільних доріг України наступного року планує побудувати новий з’їзд із об’їзної дороги Львова, щоб ліквідувати аварійно небезпечну ділянку. Йдеться про ділянку кільцевої дороги, де перетинаються дороги М-06 Київ-Чоп та дороги М-09 Львів – Тернопіль.

"Наразі в цьому місці регулярно виникають великі затори. Водіям доводиться чекати 15-20 хвилин для здійснення лівого повороту – з боку Тернополя у напрямку Чопа та Шегинів. З огляду на складний рух на цьому перехресті, там часто виникають ДТП", – зазначено у повідомленні Укравтодору.

Очікується, що влаштування нового з’їзду на існуючій в цьому місці розв’язці дозволить ліквідувати це аварійно небезпечне місце, а водіям здійснювати безпечні маневри без лівого повороту.


В 2018 году построят новый съезд на кольцевой дороге Львова. Служба автомобильных дорог Львовщины заказала проект строительства северного объезда Львова. Об этом сообщает ZAXID.NET

Госагентство автомобильных дорог Украины в следующем году планирует построить новый съезд с объездной дороги Львова, чтобы ликвидировать аварийно опасный участок. Речь идет об участке кольцевой дороги, где пересекаются дороги М-06 Киев-Чоп и дороги М-09 Львов - Тернополь.

"Сейчас в этом месте регулярно возникают большие пробки. Водителям приходится ждать 15-20 минут для осуществления левого поворота - со стороны Тернополя в направлении Чопа и Шегини. Учитывая сложное движение на этом перекрестке, там часто возникают ДТП", - говорится в сообщении "Укравтодора".

Ожидается, что устройство нового съезда на существующей в этом месте развязке позволит ликвидировать это аварийно опасное место, а водителям осуществлять безопасные маневры без левого поворота.

Автор: Тетяна Костенко