STATUS QUO

НАБУ, Орест Фурдичко, взятка

Детективи НАБУ затримали колишнього голову Львівської облради

Детективи НАБУ затримали колишнього голову Львівської облради. Ореста Фурдичка підозрюють у вимаганні хабара. Про це повідомляє ZAXID.NET. 

Детективи НАБУ затримали за підозрою у вимаганні хабара директора Інституту агроекології і природокористування Національної аграрної академії наук України Ореста Фурдичка.

Детективи НАБУ затримали Ореста Фурдичка 30 грудня у Києві. Вони також провели обшуки у його робочому кабінеті та вдома. Про це стало відомо зі слів джерела в одному із правоохоронних відомств України. НАБУ наразі не коментує цієї інформації.

Нагадаємо, що 65-річний Орест Фурдичко з початку 90-х очолював лісову галузь Львівщини. У 1990-1997 рр. був депутатом Львівської облради, у 1997-1998 рр. – головою Львівської облради. У 1998-2002 роках був народним депутатом України, пізніше працював на керівних посадах у Держкомітеті лісового господарства України та у міністерстві охорони навколишнього середовища. У травні 2017 року президент нагородив його орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня.


Детективы НАБУ задержали бывшего председателя Львовского облсовета. Ореста Фурдычко подозревают в вымогательстве взятки. Об этом сообщает ZAXID.NET. 

Детективы НАБУ задержали по подозрению в вымогательстве взятки директора Института агроэкологии и природопользования Национальной аграрной академии наук Украины Ореста Фурдычко.

Детективы НАБУ задержали Ореста Фурдычко 30 декабря в Киеве. Они также провели обыски в его рабочем кабинете и дома. Об этом стало известно со слов источника в одном из правоохранительных ведомств Украины. НАБУ пока не комментирует эту информацию.

Напомним, что 65-летний Орест Фурдычко с начала 90-х возглавлял лесную отрасль Львовщины. В 1990-1997 гг. Был депутатом Львовского облсовета, в 1997-1998 гг. - председателем Львовского облсовета. В 1998-2002 годах был народным депутатом Украины, позже работал на руководящих должностях в Госкомитете лесного хозяйства Украины и в министерстве охраны окружающей среды. В мае 2017 года президент наградил его орденом князя Ярослава Мудрого V степени.

Автор: Тетяна Костенко