STATUS QUO

Дорога, загрязнение, бетон

Львівські патрульні змусили підприємство вимити дорогу (фото)

Львівські патрульні змусили підприємство вимити дорогу, яку забруднив їх працівник.

Про це повідомили в управлінні патрульної поліції Львова.

Патрульним надійшов виклик про те, що на перехресті вулиць Стрийська - Наукова з вантажівки розлився на проїжджу частину бетон. Коли поліцейські приїхали на місце правопорушення, факт розлитого на проїжджу частину бетону підтвердився.

За номерними знаками інспектори патрульної поліції встановили, на балансі якого підприємства знаходиться автомобіль. На водія склали протокол за забруднення проїжджої частини.

Підприємство організувало прибирання забрудненої ділянки дороги протяжністю 40 метрів. Дорожнє покриття ретельно вимили.


Львовские патрульные заставили предприятие вымыть дорогу, которую испачкал их работник.

Об этом сообщили в управлении патрульной полиции Львова.

Патрульным поступил вызов о том, что на перекрестке улиц Стрыйская - Научная из грузовика разлился на проезжую часть бетон. Когда полицейские приехали на место правонарушения, факт разлитого на проезжую часть бетона подтвердился.

По номерным знакам инспекторы патрульной полиции установили, на балансе какого предприятия находится автомобиль. На водителя составили протокол за загрязнение проезжей части.

Предприятие организовало уборку загрязненного участка дороги протяженностью 40 метров. Дорожное покрытие тщательно вымыли.