STATUS QUO

Благотворительные взносы, погребение, прокуратура, решение суда

На Львівщині суд скасував "благодійні внески" за поховання

​На Львівщині за втручання прокуратури скасовано незаконне рішення органу місцевого самоврядування про затвердження розмірів "благодійних внесків" на поховання.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

Постановою Львівського окружного адміністративного суду задоволено позов Львівської місцевої прокуратури №3 та скасовано незаконне рішення однієї із сільських рад Пустомитівського району, яким затверджено розміри "благодійних внесків" на поховання громадян.

Підставою для оскарження у суді зазначеного рішення, яким фактично встановлено плату за захоронення, стало порушення органом місцевого самоврядування вимог чинного законодавства про поховання та похоронну справу.


На Львовщине после вмешательства прокуратуры отменено незаконное решение органа местного самоуправления об утверждении размеров "благотворительных взносов" на погребение.

Об этом сообщили в пресс-службе прокуратуры Львовской области.

Постановлением Львовского окружного административного суда удовлетворен иск Львовской местной прокуратуры №3 и отменено незаконное решение одного из сельских советов Пустомытовского района, которым утверждены размеры "благотворительных взносов" на погребение граждан.

Основанием для обжалования в суде решения, которым фактически установлена плата за захоронение, стало нарушение органом местного самоуправления требований действующего законодательства о погребении и похоронном деле.