STATUS QUO

Мер Львова обговорив важливість розвитку електротранспорту із представниками компанії Otokoc Ukraine

Сьогодні, 31 серпня, до Львівської міської ради завітали представники компанії Otokoc Ukraine, що є однією з найстаріших автомобільних компаній Туреччини. Відтак, під час зустрічі з міським головою Львова Андрієм Садовим обговорили можливості співпраці, а також важливість створення виробництва електрокарів у Львові та розвиток електротранспорту.

Зокрема, мер привітав гостей та розповів їм про сприяння міста у створенні виробництва електромобілів.

«Львів був лідером у виробництві автобусів і тролейбусів у часи СРСР. Ми відновлюємо виробництво, але це виробництво ще не є дуже потужним, адже тільки громадського транспорту Україна потребує понад 30 тис одиниць. Це дуже великий об’єм.

Сьогодні модними стають електромобілі. Львів є прекрасним містом, для виробництва електрокарів. Ми дуже зацікавлені співпрацювати у таких великих проєктах. Львів має гарні тенденції, потрібно знайти тільки партнерів, які готові в це інвестувати. Це дуже важливо для нас - просувати продукцію, яка виробляється у Львові та Україні. Якби вас ця пропозиція зацікавила, ми були б дуже раді.

Коли країна знаходиться у стані війни, то це важливо - розвивати власне виробництво та робочі місця. Ми за останні роки інвестували 1,5 млрд грн в закупівлю транспорту у нашого виробника. Наша мета - бути зеленим містом. Тому ми купуємо нові електробуси та тролейбуси з автономним ходом, а також розвиваємо велоінфраструктуру», - зазначив мер Львова Андрій Садовий.

Додамо, що у 2017 році OTOKOЧ розпочала свою діяльність в Україні, створивши власну Компанію ТОВ «Отокоч Україна» і має право надавати послуги з оренди автомобілів, використовуючи ТМ Budget на території України. ТОВ «Отокоч Україна» надає послуги з оренди автомобілів, лізингу транспортних засобів та послуги транспортного обслуговування і є офіційним імпортером паливно-мастильних матеріалів торгової марки OPET.

Географія діяльності компанії: Туреччина, Азербайджан, Північний Ірак, Казахстан, Угорщина, Грузія, Північний Кіпр, Україна (Львів, Київ, Одеса), Греція.