Відновити мозаїку "магазин Океан" просять в петиції, що зареєстрована в Єдиній системі місцевих петицій. 

Автор петиції Василь Лозовий закликає провчити компанію яка, здійснювала реконструкцію магазину "Океан".

"Якщо керівник цієї компанії пообіцяв залишити мозаїку, про те натомість її знищив, то за невиконання своїх обіцянок він має відповісти", - вважає він та пропонує, якщо дана петиція набере потрібну кількість голосів, а депутати на сесії міської ради підтримають, то виставити єдиною умовою, згідно якої може бути відновлено будівництво на території магазину "Океан", - це відновлення чи відтворення з точністю до 99% мозаїки.

Тобто забудовник має відбудувати зруйновану стіну, відтворити на ній мозаїку, лише після цього і погодження комісії, яка оцінить і перевірить ідентичність мозаїки, можна буде проводити будь-які роботи.

"Якщо ЛМР не дасть дозволу, то власник тої будівлі отримає серйозний збиток, тобто йому не цікаво мати кусок землі, яку він не може використати, а отже в нього не буде іншого способу, як потратити гроші і відновити мозаїку, і лише після того почати будівництво", - аргументує автор петиції.

Станом на 31 липня петицію підписали 33 особи з 500 необхідних.


Восстановить мозаику "магазин Океан" просят в петиции, которая зарегистрирована в Единой системе местных петиций. 

Автор петиции Василий Лозовой призывает проучить компанию которая, осуществляла реконструкцию магазина "Океан".

"Если руководитель этой компании пообещал оставить мозаику, но взамен ее уничтожил, то за невыполнение своих обещаний он должен ответить", - считает он и предлагает, если данная петиция наберет нужное количество голосов, а депутаты на сессии городского совета поддержат, то выставить единственным условием, согласно которому может быть возобновлено строительство на территории магазина "Океан", - это восстановление или воспроизведение с точностью до 99% мозаики.

То есть застройщик должен отстроить разрушенную стену, воспроизвести на ней мозаику, только после этого и согласования комиссии, которая оценит и проверит идентичность мозаики, можно будет проводить любые работы.

"Если ЛГС не даст разрешения, то владелец того здания получит серьезный ущерб, то есть ему не интересно иметь кусок земли, которую он не может использовать, а значит у него не будет другого способа, как потратить деньги и восстановить мозаику, и только после того начать строительство", - аргументирует автор петиции.

По состоянию на 31 июля петицию подписали 33 человека из 500 необходимых.