STATUS QUO

промо-ролик, Львов

У Львові презентували новий ролик "Твій Львів" (відео)

У Львові презентували новий офіційний відеоролик "Твій Львів". Фільм став результатом роботи кінорежисера Тараса Химича та відділу промоції на основі напрацювань Хакатону "Бренд Львова". Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні, 30 листопада, місто отримало новий офіційний промо-ролик

"Хотілось показати Львів через людей, які його наповнюють. Їх емоції, відчуття. Моє місто заслуговує на гарну роботу, яку приємно дивитися як на екрані мобільного, так і на широкому екрані",- каже кінорежисер Тарас Химич.

Основою ролика є загальна історія, яка містить у собі 4 сюжетні лінії. Кожна із яких плавно переходять одна в одну і об’єднані єдиним меседжем "Твій Львів". Дві із них про представників активної частини львів’ян, дві про гостей нашого міста.

У першій частині Львів представлено через призму сприйняття звичайного мешканця. Людини, для якої рідне місто - в першу чергу простір, у якому приємно жити, з яким гарно починати день у парку чи пробіжкою старою частиною міста.  

Друга історія про гостя – інвестора, який прибувши у аеропорт імені Данила Галицького, бачить інший Львів. Він надихається тими можливостями, які дає йому місто.

Нова сучасна інфраструктура та архітектура, об’єднує другу і третю історію, де головним героєм стає програміст. У цій частині сюжету за задумом місто Львів для його мешканця є не лише місцем для життя, але й власною справою кожного з тих, хто тут живе. Вкладаючи свої знання та навики, працюючи тут - ми тим самим змінюємо місто, в якому живемо, на краще. Цікаво, що роль програміста зіграв єдиний не професійний актор – представник ІТ-сфери Костя Лещенко.

Завершує загальну сюжетну лінію четверта історія про пару туристів, молодих закоханих гостей, для яких Львів є не лише архітектурною композицією, а живим містом із безліччю івентів, не у залежності від пори року.

Окрім мережі інтернет, переглянути відеоролик львів’яни, кияни, одесити, харків’яни зможуть з 1-го по 11 грудня кінотеатрах мережі "Планета кіно".


Во Львове презентовали новый официальный видеоролик "Твой Львов". Фильм стал результатом работы кинорежиссера Тараса Химича и отдела продвижения на основе наработок Хакатона "Бренд Львова". Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Сегодня, 30 ноября, город получил новый официальный промо-ролик

"Хотелось показать Львов из людей, которые его наполняют. Их эмоции, ощущения. Мой город заслуживает хорошую работу, которую приятно смотреть как на экране мобильного, так и на широком экране", - говорит кинорежиссер Тарас Химич.

Основой ролика общая история, включающая в себя 4 сюжетные линии. Каждая из которых плавно переходят друг в друга и объединена единым месседжем "Твой Львов". Две из них о представителях активной части львовян, две - о гостях города.

В первой части Львов представлен через призму восприятия обычного жителя. Человека, для которого родной город - в первую очередь пространство, в котором приятно жить, с которым хорошо начинать день в парке или пробежкой по старой части города.

Вторая история о госте - инвесторе, который, прибыв в аэропорт имени Даниила Галицкого, видит другой Львов. Он вдохновляется теми возможностями, которые дает ему город.

Новая современная инфраструктура и архитектура, объединяет вторую и третью историю, где главным героем становится программист. В этой части сюжета по замыслу город Львов для его жителя является не только местом для жизни, но и собственным делом каждого из тех, кто здесь живет. Вкладывая свои знания и навыки, работая здесь - мы тем самым меняем город, в котором мы живем, к лучшему. Интересно, что роль программиста, сыграл единственный не профессиональный актер - представитель ИТ-сферы Костя Лещенко.

Завершает общую сюжетную линию четвертая история о паре туристов, молодых влюбленных гостях, для которых Львов является не только архитектурной композицией, а живым городом с множеством ивентов, вне зависимости от времени года.

Кроме сети интернет, просмотреть видеоролик львовяне, киевляне, одесситы, харьковчане смогут с 1-го по 11 декабря кинотеатрах сети "Планета кино".

Автор: Тетяна Костенко