STATUS QUO

мозаика, "Океан", восстановление

За відновленням мозаїки на магазині "Океан" можна слідкувати он-лайн

За відновленням мозаїки на колишньому магазині "Океан" можна слідкувати он-лайн. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

У Львові відновлюють мозаїку "Море і риби", розміщену на колишньому магазині "Океан" (вул. Володимира Великого, 26а). Як повідомив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, на місці робіт встановили відеокамеру і ведеться онлайн-трансляція. Також паралельно опрацьовується технічне завдання щодо облаштування школи-галереї в будівлі, яка буде зведена на місці магазину "Океан".

На об’єкті працює сформована бригада фахівців під керівництвом Остапа Патика — львівського живописця, сина автора мозаїки Володимира Патика.


За восстановлением мозаики на бывшем магазине "Океан" можно следить он-лайн. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Во Львове восстанавливают мозаику "Море и рыбы", размещенную на бывшем магазине "Океан" (ул. Владимира Великого, 26а). Как сообщил заместитель городского головы Львова по вопросам развития Андрей Москаленко, на месте работ установили видеокамеру и ведется онлайн-трансляция. Также параллельно прорабатывается техническое задание по обустройству школы-галереи в здании, которое будет построено на месте магазина "Океан".

На объекте работает сформированная бригада специалистов под руководством Остапа Патыки - львовского художника, сына автора мозаики Владимира Патыки.

Автор: Тетяна Костенко