STATUS QUO

ресторан, отравление, "Соль", Дрогобыч

Стало відомо, чим могли отруїтися люди в ресторані Дрогобича

В ГУ Держпродспоживслужби повідомили, чим харчувалися відвідувачі ресторану "Сіль" у Дрогобичі, які потрапили після цього у лікарню.

Нагадаємо, 26 вересня в  інфекційне відділення КНП "Стебницька міська лікарня" госпіталізовано 3 дорослих з діагнозом "харчова токсикоінфекція".

Виявлено, що напередодні вони харчувались в ресторані "Сіль" у м. Дрогобич та вживали піцу, салат "Цезарь", курячі крильця.

Фахівці Дрогобицького міського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області  розпочали комплекс заходів по локалізації спалаху.


В ГУ Госпродпотребслужбы сообщили, чем питались посетители ресторана "Соль" в Дрогобыче, попавших после этого в больницу. 

Напомним, 26 сентября в инфекционное отделение КНП "Стебницкая городская больница" госпитализированы 3 взрослых с диагнозом "пищевая токсикоинфекция".

Выявлено, что накануне они питались в ресторане "Соль" в г. Дрогобыч и употребляли пиццу, салат "Цезарь", куриные крылышки.

Специалисты Дрогобычского городского управления Главного управления Госпродпотребслужбы во Львовской области начали комплекс мероприятий по локализации вспышки.

 

Автор: Тетяна Костенко